اخبار سیاسی

پیغام تبریک رئیس مجلس قرقیزستان به محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس قرقیزستان با صدور پیامی انتخاب قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت و برای وی در انجام امور مجلس آرزوی موفقیت کرد.

24 مرداد 1399

تقلای ترامپ برای جلوگیری از افشاگری جان بولتون

دولت آمریکا در صدد است با تنظیم شکوائیه ای در یک دادگاه فدرال از انتشار کتاب افشاگرانه مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید جلوگیری کند.

23 مرداد 1399

اعلام آمادگی روسیه برای گفت وگو با آمریکا درباره سوریه

معاون وزیر خارجه روسیه بیان نمود که مسکو آماده گفت وگو با آمریکا درباره سوریه و جلوگیری از رخدادهای نظامی خطرناک است.

18 مرداد 1399

واکنش تند کمیته ملی المپیک به اظهارات رئیس پیشین فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگاران، اظهارات تند روز گذشته محمد دادکان درباره فوتبال و احتمال تعلیق ورزش ایران با واکنش تندتر کمیته ملی المپیک روبرو شده است.

17 مرداد 1399

نماینده کُرد مجلس عراق: فواد حسین حامی داعش و تجزیه عراق بود

یک نماینده کرد مجلس عراق می گوید که نامزد پیشنهادی حزب دموکرات کردستان عراق برای تصدی وزارت خارجه، داعش را تایید و برای تجزیه عراق کوشش می کرد.

16 مرداد 1399

چین درباره تصمیم لندن برای اعطای تسهیلات مهاجرتی به مردم هنگ کنگ هشدار داد

دولت چین نسبت به تصمیم انگلیس در خصوص احتمال اعطای شهروندی به ساکنان هنگ کنگ هشدار داده است.

13 مرداد 1399

زنگ خطر برای ترامپ به صدا در آمد ، برده داری به روش گانگستر های آمریکایی

قانون می گوید اگر سیاه پوستی، در چشم سفیدپوستی راست نگاه کند 10 ضربه شلاق باید بخورد. قانون آن ها می گوید اگر سفیدی قسم بخورد که سیاهی دروغ گفته است حق دارند یک گوش او را ببرند.

12 مرداد 1399

ثبت نام وام ودیعه مسکن پیامکی شد

به گزارش خبرنگاران، براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و برای کنترل بازار اجاره مسکن در کشور، با تاکید رئیس جمهور و اعلام محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، شرایط استفاده از تسهیلات یاری ودیعه مسکن اعلام شد.

12 مرداد 1399

رکورد بیشترین میزان بیکاری در روسیه طی 4 سال اخیر

در ماه آوریل امسال (اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت)، تعداد بیکاران در روسیه به بیش از چهار میلیون نفر رسیده و نرخ بیکاری در مقایسه با ماه قبل 23 درصد افزایش یافته و ادامه رشد بیکاری در اوایل تابستان هم انتظار می رود.

7 مرداد 1399

درخواست ها برای پس دریافت رای اعتماد به رئیس مجلس تونس

فراکسیون حزب قانون اساسی آزاد تونس لغو رای اعتماد داده شده به رئیس مجلس این کشور را خواهان شده و این شخص را تهدیدی برای امنیت ملی این کشور توصیف کرد.

21 تیر 1399

پشت پرده افزایش قیمت خودرو

جهانبخش محبی نیا اظهار کرد: متاسفانه ما چرخه معیوبی را در اقتصاد کشور شاهد هستیم که به شکل ناگهانی با یک افزایش سرسام آور قیمت ها روبرو می شویم و بعد در فاصله زمانی یک تا دو ماه این افزایش قیمت به سایر کالا ها و خدمات نیز تسری می یابد؛ این افزایش قیمت بی...

17 تیر 1399

کاهش پرشتاب تولید نفت در آمریکا

محاسبات رویترز از آمار رسمی و غیررسمی نشان داد که آمریکا در راستا کاهش تولید 1.7 میلیون بشکه در روز نفت است.

15 تیر 1399

برنامه مجیدی برای فصل بعد استقلال، نقطه مشترک با مدیرعامل باشگاه

به گزارش خبرنگاران، سیاست میان مدت باشگاه استقلال برای ماه های پیش رو، حفظ شاکله و استخوانبندی تیم برای فصل آینده می باشد. عملکرد خوب بیشتر بازیکنان این تیم در فصل جاری و رضایت سرمربی از عملکرد این بازیکنان باعث شده تا فرهاد مجیدی معتقد به حفظ شاکله...

13 تیر 1399

خبرنگاران بخت کلینتون-اوباما برای جایگزینی بایدن در انتخابات 2020

تهران - خبرنگاران - هنوز همه چیز درباره نامزد نهایی دموکرات ها برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات 2020 آمریکا نهایی نشده است؛ اگر جو بایدن به هردلیل مجبور به انصراف از رقابت در انتخابات شود، گزینه یا گزینه های جدید دموکرات ها چه کسانی خواهند بود؟ ...

11 تیر 1399

پیش خودم می گفتم قبرت در قطعه نام آوران آماده است!

احسان حدادی حالا شرایطش خوب است،آن هم پس از شکست دادن کرونا.ابتدا باورش خیلی سخت بود. این که یکی از قهرمانان ملی ایران درگیر این بیماری شده باشد اما هم خود او کرونا گرفت و هم پدرش.همه چیز هم از زمانی آغاز شد که مادربزرگش فوت نموده بود.

10 تیر 1399

10 پیشنهاد به دولت برای زنجیره تأمین و گذر اقتصاد از بحران کرونا

دبیرخانه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در ادامه انتشار سلسله گزارش های مربوط به اقتصاد دوران کرونا، سومین گزارش را به موضوع زنجیره تأمین اختصاص داده است و در ابتدا به تشریح زنجیره تأمین و اهم مسائل به وجود آمده در این حوزه برای بنگاه های مالی می پردازد...

5 تیر 1399

با وجود تحریم های ظالمانه به 128 کشور دنیا صادرات داشتیم

رییس کل گمرک ایران گفت: کارنامه تجارت خارجی کشور در سال 98 نشان داد با وجود تحریم های ظالمانه نظام سلطه، کشورمان توانسته به 128 کشور دنیا کالا صادر کند و از 112 کشور نیز کالا وارد کند. نزدیک به 70 درصد تجارت خارجی ما با کشورهای آسیایی است و اروپا دومین شریک...

3 تیر 1399

از شایعه مرگ کیم جونگ اون تا فرضیه حمله هسته ای

زندگی در پیونگ یانگ با آرامش در جریان است. این تمام آن چیزی است که پس از داغ شدن شایعات بیماری و مرگ کیم جونگ اون، از این سوی دیوارهای نامریی دژ نفوذناپذیر کره شمالی سر تیتر رسانه های همسایه جنوبی شده است.

2 تیر 1399

آیا آمریکا واقعا در آستانه فروپاشی واقع شده است؟

ایرنا نوشت:از شواهد و فرایند تحولات جاری تحولات در آمریکا اینگونه بر می آید که انتخابات ریاست جمهوری نوامبر پیش رو ، سرآغاز فصل جدیدی در این کشور، هم در عرصه های اجتماعی و هم سیاسی خواهد بود.

31 خرداد 1399

ساخت بومی دستگاه های تنفس مصنوعی در صنعاء

عضو ارشد شورای عالی سیاسی جنبش انصارالله از ساخت دستگاه های تنفس مصنوعی به شکل بومی در یمن در پی احتمال شیوع ویروس کرونا در این کشور خبر داد.

29 خرداد 1399
تعداد: (148)