اخبار مجلس

درهای آرامگاه سعدی همچنان بسته می ماند

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، با گذشت 33 روز از تعطیلی اماکن و جاذبه های گردشگری و دیدنی شیراز از جمله آرامگاه سعدی و حافظ، تقریبا هیچ یک از این بناها بازگشایی نشده و آنگونه که مصیب امیری، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در گفت وگو...

24 خرداد 1399

خبرنگاران تردد ساکنان قشم در جزایر ناز ممنوع است

قشم- خبرنگاران- طبق مصوبات ستاد بحران کرونا در قشم، تردد افراد و هرگونه وسایل نقلیه در محدوده سایت جزایر ناز قشم ممنوع است که این امر شامل بومیان و ساکنان جزیره قشم نیز می گردد.

24 اردیبهشت 1399

تحریم ها مانع از تأمین نیازمندی های درمانی مردم می گردد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که فضای تحریمی آمریکا مانع از یاری رسانی و تأمین نیازهای درمانی مردم می گردد که این رفتارهای مقامات آمریکا غیرانسانی است.

22 اردیبهشت 1399

بازداشت یک مدیر به دلیل عدم اجرای مصوبات ستاد کرونا

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دهلران گفت: یکی از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دهلران به دلیل عدم توجه به مصوبات ستاد کرونا شهرستان دهلران بازداشت شده است.

12 اردیبهشت 1399

تعطیلی تمام مراکز تفریحی و اقامتی در مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از تعطیلی کامل تمام مراکز تفریحی و اقامتی، در استان خبر داد.

6 اردیبهشت 1399

یارانه نقدی و معیشتی تجمیع می شوند ، چقدر به هر فرد یارانه بگیر تعلق می گیرد؟

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه با بیان اینکه وزارت کار بدترین روش ممکن را برای شناسایی مشمولان یارانه معیشتی اجرا کرد، گفت: از 250 هزار میلیارد تومان منابع هدفمندی یارانه ها در تبصره 14 فقط 70 هزار میلیارد بابت پرداخت یارانه در سال 99 درنظر گرفته شد.

27 اسفند 1398

کنگره آمریکا در کوشش برای تصویب لایحه آموزش هولوکاست در مدارس است

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیویورک پست، نمایندگان کنگره آمریکا در کوشش برای تصویب لایحه آموزش مباحث و مسائل مرتبط با هولوکاست برای دانش آموزان هستند.

26 اسفند 1398

وزیر دفاع ترکیه، توافق دریایی با لیبی را دفاع از حقوق خود خواند

وزیر دفاع ترکیه گفت به یاری تفاهم نامه های امضا شده با لیبی، در دفاع از حقوق خود در دریای مدیترانه، گام هایی استرتژیک برداشتیم.

27 بهمن 1398

دنیای پس از طلاق ؛ رها شده به دست سرنوشت

آمار طلاق در کشور بالاست. طبق این آمار در مقابل هر 4 زوجی که برای ثبت ازدواج مراجعه می نمایند یک زوج هم برای ثبت طلاق مراجعه می نمایند. در این شرایط زندگی یا دنیای پس از طلاق از ابعاد مختلف اقتصادی، شغلی، اجتماعی، فرهنگی و روانی مهم است.

18 بهمن 1398

فیلم ، انتقاد تند نماینده مجلس از اظهارات تاج ، فیفا به شما صدقه داده است؟

نماینده مجلس از اظهارات فدراسیون فوتبال درباره قرارداد ویلموتس انتقاد کرد.

14 بهمن 1398

از جولان آلاینده ها در هوای تهران تا ورود نهادهای امنیتی به ماجرای کیک های آلوده

بازگشت آلاینده ها و همچنین بوی نامطبوع به هوای تهران، چک های برگشتی داروخانه ها، مردودی بیش از نیمی از خودروهای یورو 5 در آزمون تطابق، نقدهای وزیر آموزش و پرورش به تعلیم و تربیت، مسائل درمان سوختگی، چالش فرسودگی اتوبوس های ناوگان حمل ونقل عمومی و...عناوین...

11 بهمن 1398

فروش اموال دولت، راهکاری موقتی برای درآمدزایی

یک کارشناس مالی با اشاره به لایحه بودجه سال 1399، اظهار کرد: در این لایحه، فروش اموال دولتی پیش بینی شده است که راه چاره خوبی است اما کوتاه مدت بوده و گره کوچکی را باز می نماید.

7 بهمن 1398

داماد روحانی در حوزه انتخابیه تبریز ثبت نام کرد ، برای نامزدی مجلس از پدرزنم اجازه گرفتم

کامبیز مهدی زاده به همراه همسر خویش برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی وارد محوطه فرمانداری تبریز شد و ثبت نام کرد.

1 بهمن 1398

واکنش ایران به اظهارات تهدیدآمیز وزیر خارجه فرانسه

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به اظهارات وزیر امور خارجه فرانسه در خصوص برجام و همچنین امکان بهره گیری از مکانیزم حل و فصل اختلافات این سند واکنش نشان داد.

24 دی 1398

آنالیز درآمد دولت از اپراتورهای موبایل

به گزارش خبرنگاران، سالانه بخشی از بودجه کشور به وسیله درآمد اپراتورهای تلفن همراه برای دولت تامین می گردد از سوی دیگر بر اساس آنچه در پیش بینی بودجه 98 آمده است، وزارت ارتباطات از محل درآمد اپراتورها بالغ بر 68 هزار و 845 میلیارد ریال درآمد خواهد داشت که...

3 دی 1398

میان منابع و مصارف ماهانه سازمان تامین اجتماعی توازن ایجاد شده است

سالاری با بیان اینکه میان منابع و مصارف ماهانه این سازمان توازن ایجاد شده است، گفت: البته بدهی ها ومطالباتی داریم که برای دریافت مطالبات و پرداخت بدهی ها مکانیسم های خوبی پیش بینی شده است.

22 آذر 1398

ادامه اعتراضات لبنانی ها پس از تصویب طرح اصلاحات حریری، بیانیه حزب الله درباره تردد موتورسواران در مرکز بیروت

شهروندان لبنانی پس از تصویب طرح اصلاحات مالی حریری در جلسه دیروز کابینه این کشور٬ قانع نشده و همچنان به تظاهرات خود ادامه می دهند.

15 آذر 1398

پیشنهاد لاریجانی به سران قوا برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست سران قوا مطرح نمود که ساز و کاری برای کد و رمزگذاری بیندیشند تا نمایندگان برای اطلاعاتشان مصونیت داشته باشند.

1 آذر 1398