اخبار مجلس

مصوبه ستاد ملی معین کننده بازگشایی مدارس است

بر اساس مصوبه ستاد ملی و استانی در تاریخ 24 مهر، تمام مدارس بجز دروس اولیه فنی و حرفه ای باید به صورت غیر حضوری برگزار شوند.

23 آبان 1400

علی وحدت : هدف از برگزاری استان آپ توسعه خدمات و عدالت در توزیع آن است

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: طی دو سال و نیم اخیر نزدیک به 180 میلیارد تومان مصوبات صندوق نوآوری برای استان کرمان بوده که در حال پرداخت است.

31 شهریور 1400

حمایت مجلس از توسعه زیرساخت پارک های علم و فناوری، سهم عوارض مالیات شرکت های مستقر به پارک های علم و فناوری بازگشت

بر اساس قانون مالیات بر ارزش افزوده که به تازگی به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است، سهم عوارض مالیات شرکت های مستقر به پارک های علم و فناوری بازمی شود.

11 مرداد 1400

محدودیت دسترسی به اسنادِ آرشیوهای ملی در دنیا وجود دارد

تهران (پانا) - نشست تخصصی حق انتشار در آرشیو با موضوع پرداخت به اهمیت قانون حق انتشار در آرشیو به صورت مجازی برگزار گردید و رئیس پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران بر محدودیت دسترسی به اسناد اشاره نمود و گفت: آرشیوهای ملی در سطح بین المللی...

30 تیر 1400

قالیباف: خوشحالم که رتبه بندی معلمان را به اجرایی شدن نزدیک کردیم

تهران (پانا) - رییس مجلس شورای اسلامی گفت خوشحالم که توانستیم مطالبۀ رتبه بندی معلمان را یک گام به اجرایی شدن نزدیک کنیم.

8 تیر 1400

آنالیز ادامه لایحه اساسنامه 19 سازمان وابسته به شهرداری تهران

اعضای شورای شهر تهران فردا به ادامه آنالیز لایحه اساسنامه 19 سازمان وابسته به شهرداری تهران می پردازند.

21 اردیبهشت 1400

قیمت مرغ بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار باشد

خبرنگاران/بوشهر معاون هماهنگی امور مالی استاندار بوشهر با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار کشور نرخ گوشت مرغ را مشخص نموده است گفت: مرغداری ها، کشتارگاه های طیور و واحدهای توزیع نماینده باید قیمت گوشت مرغ بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار عرضه نمایند. ...

9 اردیبهشت 1400

ممنوعیت های ترافیکی کرونا در سفرهای نوروزی تشریح شد خبرنگاران

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا شرایط اجرای محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی کرونا در ایام نوروز را تشریح کرد.

19 فروردین 1400

شاخصه اصلی برای سفر نوروزی 4 رنگی است که توسط وزارت کشور به پلیس راهور اعلام می گردد

رئیس پلیس راهو درباره تکلیف مردم در سفرهای نوروزی گفت: مردم به شهرهای قرمز و نارنجی سفر نکنند همچنین تردد شبانه در تمام شهرهای قرمز، نارنجی، زرد و آبی ممنوع خواهد بود اما شاخصه اصلی، چهار رنگی است که توسط وزارت کشور به ما ابلاغ می گردد.

13 فروردین 1400

تعیین مزد منطقه ای برای سال 1400 رد شد

نماینده کارگران در شورای عالی کار خبر از ورود به مصادیق مزد 1400 از دوشنبه آینده داد و گفت: از مصوبات جلسه روز گذشته بود که مزد 1400 به صورت ملی تعیین شود و تعیین مزد منطقه ای برای سال آینده رد شد.

2 فروردین 1400

خبرنگاران ادامه آنالیز لایحه مشارکت عمومی - خصوصی در کمیسیون عمران مجلس

تهران - خبرنگاران - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ادامه آنالیز لایحه مشارکت عمومی - خصوصی در جلسه امروز کمیسیون اطلاع داد.

21 اسفند 1399

شهرداری پیاده رو فروشی نمی کند

شهر: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: نگاه شهرداری به طرح ساماندهی پیاده راه ها درآمدی نیست اما قرار هم نیست که از مساله درآمد برای شهر بگذرد. آنچه شورای شهر در صحن عنوان کرد هیچ ارتباطی به لایحه شهرداری نداشت، بهتر است شورای شهر در...

6 اسفند 1399

میانگین دریافت کارکنان دولت در سال 1400 چقدر خواهد بود؟

میانگین حقوق دریافتی کارکنان دولت در سال 1400 این روزها داغ ترین بحث در مجلس است.

3 اسفند 1399

خبرنگاران 2 هزار میلیارد تومان در بخش فرآوری سنگ ملایر سرمایه گذاری شد

همدان-خبرنگاران- استاندار همدان گفت: با یاری بخش خصوصی 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه فرآوری سنگ شهرستان ملایر اجرا شده است که تا سرانجام دولت بهره برداری می گردد.

24 بهمن 1399

آنالیز لایحه بودجه 1400 از شنبه درکمیسیون تلفیق آغاز می گردد

تهران (پانا) - رئیس سازمان برنامه و بودجه می گوید از شنبه هفته آینده کار رسیدگی به لایحه بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق آغاز می گردد.

8 بهمن 1399

همه تعیین&zwnjتکلیف&zwnjهای قالیباف برای روحانی

تهران (پانا) - رئیس مجلس همان ابتدای کار بیان کرد که به دنبال نظارت بر دولت است و قرار است این کارویژه مجلس بر کارویژه قانون گذاری اش اولی گردد اما در واقع این نظارت مجلس بیشتر به نظارت رئیس مجلس بر رئیس دولت بدل شده آن هم با ادبیات تکلیف و باید محور.

15 دی 1399

خبرنگاران الزام ثبت نام فعالان کشتارگاه های مرغ استان تهران در سامانه جامع تجارت

تهران- خبرنگاران- معاون بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: با توجه به مصوبات کارگروه ملی رصد کالا، در زنجیره کالا، تمامی فعالان کشتارگاه های مرغ سطح استان موظف به ثبت نام درسامانه جامع تجارت هستند.

9 دی 1399

برای حفظ اشتغال 50 درصد حق بیمه سهم کارفرما بخشیده گردد

بیش از 10 ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد و پیش بینی ها حاکی از تداوم این ویروس حداقل تا پاییز 1400 است. در این شرایط، به باور فعالان و صاحب نظران مالی از ابتدای شیوع ویروس کرونا، دولت برنامه ای برای حمایت از بنگاه های مالی، به خصوص بنگاه های کوچک و...

8 دی 1399

عودت یک هزار خودروی غیربومی از خراسان شمالی

خبرنگاران/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: از ابتدای آغاز طرح محدودیت ترددها در استان تا روز دوشنبه یک هزار و 266 دستگاه خودروی غیربومی از استان عودت شدند.

4 دی 1399

چرا مجلس به افزایش سقف کمیسیون های تخصصی رای مثبت داد؟

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز چهارشنبه با دو فوریت طرح الحاق یک تبصره به ماده 38 آیین نامه داخلی مجلس موافقت کردند.

1 دی 1399
تعداد: (46)