روانشناسی

پروازهای غیر مستقیم ایران ترکیه با قطر ایرویز

شروع پروازهای غیر مستقیم ایران ترکیه با هواپیمایی قطر ایرویزقطر ایرویز در حال حاضر یکی از عظیم ترین ایرلاین های دنیا است که با وجود شرایط موجود هنوز پروازهای بسیاری به نقاط مختلف دنیا دارد. با وجودیکه تا زمان برقراری پروازهای مستقیم ایران ترکیه، امکان...

30 خرداد 1399

این همه خوش بینی ما را نگران می نماید آقای سعادتمند

علی مغانی، دو هفته بعد از انتصاب احمد سعادتمند، دوشنبه شب از اولین گفت وگوی رسانه ای مدیرعامل جدید باشگاه استقلال رونمایی شد. از رفتار سعادتمند، موضع گیری های اولیه و نوع مواجهه او با پرسش ها اینطور استنباط می شد که مدیرعامل استقلال، اعتماد به نفس فراوانی...

19 خرداد 1399

تداوم طرح پیشگیری از کرونا

خبرنگاران/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان بر تداوم طرح پیشگیری و غربالگری بیماری کرونا در ادارات زیر مجموعه بهزیستی تأکید کرد.

16 اردیبهشت 1399

چکار کنیم که کمتر به صورتمان دست بزنیم؟

ما از نظر رفتاری تفاوت های زیادی با باقی حیوانات داریم، اما یکی از این تفاوت ها در هنگام شیوع بیماری بسیار مایه نگرانی است. انسان یکی از تنها چند گونه جانوری است که بی هوا به صورتش دست می زند و این کار به پخش شدن بیماری یاری می نماید.

8 اردیبهشت 1399

راهکارهایی برای داشتن سفری متفاوت

جهانگردی مستلزم آن است که از عادت ها و رفتارهای همیشگی دوری کنیم و سبک جدیدی برای خود ایجاد نماییم. به عنوان مثال به جای عبور از جاده های سنگفرش شده از مسیرهای خاکی و بکر استفاده کنیم تا چیزهایی را ببینیم که کمتر کسی دیده باشد و در حین سفر از دیده ها و شنیده...

5 اردیبهشت 1399

بهترین و به صرفه ترین ورزش در خانه برای مقابل با کرونا

تمرینات ایزومتریک که امکان انجام آن در خانه وجود دارد، بیشترین میزان فعال سازی عضلات را برای شما ایجاد می نمایند و احتیاج به صرف هزینه و تجهیزات نیز ندارند.

1 فروردین 1399

بهترین مکمل غذایی که حال روحی شما را خوب می نماید

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مصرف برخی از ویتامین ها تاثیر زیادی در کاهش استرس و افسردگی افراد دارد.

7 اسفند 1398

آیا کتاب های آنلاین در آموزش بچه ها مؤثر هستند؟

خبرنگاران/خراسان رضوی کتاب های داستان آنلاین، فرصت های یادگیری بچه ها کم توجه را افزایش می دهند، اما به دلیل گسترده بودن این موارد تمامی آموزش ها در این زمینه ممکن است برای بچه ها مفید و مناسب نباشند.

30 بهمن 1398

مرور نظریه های مطرح در حوزه تضاد و تخاصم بشر با محیط زیست ، آشنایی با هوش محیط زیستی

محققان ایرانی در پژوهشی به بررسی رویکرد کل گرایانه رابطه انسان و محیط زیست پرداخته و با مرور نظریه های مطرح در حوزه تضاد و تخاصم بشر با محیط زیست، مفهومی جدید را با عنوان هوش جمعی محیط زیستی مطرح کرده اند.

4 بهمن 1398

زوج جدید سلطنتی ژاپن چهره آرامش بخش به سلطنت می بخشند

خبرنگاران آنلاین-ترجمه فرانک عطیف:امپراتور جدید ژاپن ناروهیتو و امپراتریس ماساکو چهره آرامش بخش تری به یکی از قدیمی ترین پادشاهی های دنیا بخشیده اند.

15 آذر 1398

زندگی شخصی کریستن دانست؛ معصومِ بلوندِ هالیوود

خبرنگاران: در دوران زندگی اش، کریستن دانست هم کودک خون آشام بوده، هم دختر پیشاهنگ، هم ملکه، هم یک آرایشگر اهل مینه سوتا و بسیاری دیگر و همچنان به تغییر چه از لحاظ شخصی و چه از جنبه حرفه ای ادامه می دهد. او توانست به خوبی از یک کودک-بازیگر به یک ستاره جدی...

29 آبان 1398

لابیاپلاستی دکتر بهمن پور

خبرنگاران: با گذشت زمان و افزایش اعتماد به نفس افراد، صحبت درباره مسائل جنسی و مسائل روابط جنسی دیگر تابو نبوده و همه افراد مخصوصا خانم ها به دنبال روش هایی هستند که باعث بهبود روابط جنسی و در نتیجه بهبود وضعیت زندگیشان شود.

21 آبان 1398