سینما

اهمیت ضدسرمایه داری بودن!

خبرنگاران ترجمه کامران برادران: آنچه در پی می آید ترجمه بخشی از فصل نخست کتاب چگونه در قرن بیست و یکم ضدسرمایه داری باشیم، نوشته اریک الین رایت (2019 - 1947) نظریه پرداز و مارکسیست تحلیلی، جامعه شناس آمریکایی و رئیس پیشین انجمن جامعه شناسی آمریکا است.

29 فروردین 1400

زیرساخت های آموزش مجازی در دانشگاه علوم کشاورزی گرگان توسعه می یابد خبرنگاران

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گفت: با اینکه کلاس های درسی و جلسات دفاع از سرانجام نامه ها به صورت مجازی برگزار می گردد؛ اما به دنبال توسعه زیرساخت های مجازی در دانشگاه هستیم.

26 فروردین 1400

خبرنگاران گروسی: اروپایی ها در قبال برجام مستقل از آمریکا عمل نمایند

مادرید- خبرنگاران- مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از سه کشور اروپایی عضو برجام خواست تا نقش خود را در قبال این توافق، ایفا نموده و به آمریکا نگاه نکنند.

15 فروردین 1400

پاسخ تند محمد شایسته به علی صادقی

در پی انتشار گفت و گویی در خبرنگاران در تاریخ 16 اسفند ماه و طرح ادعای علی صادقی مبنی بر اینکه محمد شایسته تهیه کننده فیلم 50 کیلو آلبالو نه تنها دستمزد او را اصولی پرداخت ننموده بلکه در اعتراض به پرداخت دستمزدش فحاشی هم نموده، محمد شایسته با انتشار تصویر...

11 فروردین 1400

سعید آقاخانی: همه چیز در نون. خ آماده خنداندن مخاطب است

تسنیم/ تهیه کننده سریال نون.خ گفت که این هفته خاتمه فیلمبرداری فصل سوم است و امیدواریم لحظات شادی را برای مخاطب رقم بزنیم.

9 فروردین 1400

چرا فالکون برای نقش کاپیتان آمریکا مناسب است؟

کریس ایوانز شرح می دهد که چرا سم ویلسون ملقب به فالکون (آنتونی مکی) پس از استیو راجرز گزینه مناسبی برای کاپیتان آمریکای جدید در دنیای سینمایی مارول است.

7 فروردین 1400

ورود بودجه های میلیاردی به سینما

تهران (پانا) - یکی از حاشیه های مهم در جشنواره فجر 37 اعلام خبرنگاران از شبهه ورود برخی پول های کثیف در سینما حرف زدند و خواستار پاسخگویی تهیه کنندگان و سازندگان فیلم هایی مانند سمفونی نهم، قصر شیرین، رد خون و جاندار شدند.

4 فروردین 1400

امارات باید ثابت کند که لطیفه زنده است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دومینک راب وزیر خارجه انگلیس، امروز چهارشنبه در واکنش به فیلم ویدئویی که از سوی بی بی سی درباره یکی از دختران حاکم دبی منتشر شده، خواهان آن شد که این کشور مدارکی را درباره زنده بودن شاهزاده لطیفه ارائه کند.

29 اسفند 1399

روایت تلخ اسطوره هلندی از یک زمین خوردن اقتصادی خبرنگاران

مارکو فان باستن در بخشی از کتاب خود به یک اتفاق تلخ که در گذشته برایش اتفاق افتاده اشاره نموده است.

28 اسفند 1399

درخواست وزیر خارجه آلمان برای قائل شدن حقوق خاص برای افراد واکسینه شده

وزیر امور خارجه آلمان در حالی خواستار قائل شدن حقوق خاص برای افراد واکسینه شده از جمله مجوز رفتن به رستوران، سینما و موزه برای آن ها شده که دولت آلمان با این طرح مخالف است.

28 بهمن 1399

هالیوود به یورش حامیان ترامپ به کنگره واکنش نشان داد

هالیوود و بیشتر مردم آمریکا با نفرت و شوک نظاره گر حامیان دونالد ترامپ هستند که در اعتراض به جلسه کنگره برای تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 به ساختمان کنگره حمله بردند.

25 بهمن 1399

پیشنهاد انتقال سینما ها به مشاغل گروه2، شرایط بازگشایی مهیا می شود؟

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش اعلام کرد که پیشنهاد انتقال سینما ها از گروه کرونایی سه به گروه دو را داده اند و هر زمان با این پیشنهاد موافقت شود، سینما ها بازگشایی می شوند.

9 بهمن 1399

تغییر نگرش به شیوه مرجانه گلچین

مرجانه دلدار گلچین متولد سال 1347 در تهران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او در پست اخیر خود در اینستاگرام در خصوص تغییر نگرش نوشته است.

2 بهمن 1399

10 بازی برجسته بازیگران زن سال 2020

در سالی که سرشار از ناامیدی برای سینما دوستان بود هنوز روزنه های امیدی وجود دارد که امید را زنده نگه دارد. یکی از آن روزنه ها بازیگرانی هستند که حتی در سال پر از سختی که گذشت با بازی های درخشان خود به پرده نقره ای جان تازه ای بخشیدند. از ستارگان همیشه در...

2 بهمن 1399

عکس نسرین مقانلو در ماه!

نسرین مقانلو متولد سال 1347 در تهران، هنرپیشه است. وی در پست اخیر خود در اینستاگرام، عکسی را از خودش در ماه به همراه متنی منتشر کرد!

2 بهمن 1399

مستند از واشنگتن تا آزادی روایتگر وقایع انتخابات 88

بخش هایی از این مستند نیز مربوط به شهید علیرضا ستاری است که در عاشورای 1388 مورد ضرب شتم شدیدی نهاده شد و به شهادت رسید.

18 دی 1399

خبرنگاران دشت خاموش، جایزه بهترین فیلم جشنواره کرواسی را کسب کرد

تهران- خبرنگاران- تهیه کننده فیلم دشت خاموش از موفقیت این فیلم در کسب جایزه بهترین فیلم بخش مسابقه سیزدهمین دوره جشنواره سابورسیو کرواسی اطلاع داد.

16 دی 1399

خانه کافه هنر یزد، منحصر به فرد ترین کافه شهر یزدکافه خانه هنر یزد

شهر زیبای یزد یکی از شهرهای کویری ایران است که در مجاورت و نزدیک به مرکز کشور قرار گرفته است. مردم و مسئولین شهر یزد تمام کوشش خود را در طی سال ها نموده اند تا بافت باستانی و قدیمی شهر یزد را حفظ نمایند. وجود محله های قدیمی و سنتی با کوچه پس کوچه های خشتی...

10 دی 1399

آخرین خواسته شان کانری

خانم روکبرون که 40 سال همسر کانری بود، به اسکاتیش میل گفته است که آخرین وصیت همسرش انتقال خاکستر او به زادگاهش در اسکاتلند بوده است

29 آذر 1399

محمدرضا هدایتی بهترین بازیگر جشنواره سالنتوی ایتالیا شد

تهران (پانا) - محمدرضا هدایتی از جشنواره شناخته شده ایتالیایی جایزه گرفت.

24 آذر 1399
تعداد: (64)