کسب و کار

افزایش قیمت خانه در ایتالیا

خبرگزاری خبرنگاران- موسسه آمار ایتالیا اعلام نمود، قیمت خانه به ویژه در جنوب این کشور افزایش یافته است.

21 فروردین 1400

کرونا سرعت تغییرات ناشی از تکنولوژی را در صنعت نشر افزایش داد

به گزارش خبرنگاران ، نیایش سرامی مدیر انتشارات باد و فعال حوزه نشر به دنبال شروع سال 1400 یادداشتی به ایبنا ارسال نموده و مروری کوتاه بر شرایط صنعت کشور در سالی که گذشت داشته و به ذکر نقاط قوت و ضعف این صنعت در سال 1399 پرداخته است. در این یادداشت آمده است:

17 فروردین 1400

ارزش دلار در مقایسه با سایر ارزها کاهش یافت

ارزش دلار با توجه به داده های مبتنی بر وجود مسائل کارگری در مقایسه با سایر ارزها کاهش یافت، اما پوند قدرتمند ماند.

15 فروردین 1400

شروع ثبت نام مسکن ملی در شهر سی سخت

به گزارش خبرنگاران، با توجه به وقوع زلزله در شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور یاری به تامین مسکن خانوار های فاقد مسکن این شهر، وزارت راه و شهرسازی از متقاضیان دارای شرایط برای ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن دعوت می...

13 فروردین 1400

40 هزار دام در نوشهر هویت دار شدند، پلاک گذاری اجباری است

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرجهاد کشاورزی نوشهر از پلاک کوبی و هویت دار شدن 40 هزار و پانصد راس دام سنگین و سبک در این شهرستان توسط 5 کارگزار اطلاع داد .

4 فروردین 1400

خبرنگاران 55درصد از مالیات کشور در تهران وصول می گردد

گچساران- خبرنگاران- رییس سازمان امور مالیاتی گفت: 55 درصد از منابع مالیاتی وصول شده در کشور به دلیل قرار داشتن دفتر مرکزی شرکت ها در تهران وصول می گردد.

3 فروردین 1400

افزایش احتمالی هزینه های نظامی چین

کارشناسان امنیتی غربی بر این باورند که میزان هزینه های نظامی چین در نشست سالیانه مجلس این کشور افزایش خواهد یافت.

30 اسفند 1399

صید ترال ادامه دارد ، صیادان هر روز فقیرتر از دیروز

به گزارش خبرنگاران، اگر این شرایط ادامه داشته باشد، تا دو سال آینده ماهی برای خوردن پیدا نمی شود! این جمله را یکی از ماهیگیران آب های خلیج فارس می گوید. صید ترال هم آسیب های محیط زیستی زیادی داشته و هم نان بسیاری از صیادان را آجر کرده است.

27 اسفند 1399

اختلال میسوفونیا چیست؟

اختلال میسوفونیا یا صدا بیزاری، نوعی اختلال عصبی است که در آن فرد مبتلا با شنیدن یکسری صدای خاص که ممکن است برای سایرین عادی باشد، عصبی و خشمگین می گردد. این بیماری بسیار آزار دهنده بوده و اولین قدم برای مدیریت آن افزایش آگاهی نسبت به آن است....

24 اسفند 1399

تاثیرات حذف و عدم حذف دامنه نوسان در بورس

موافقان و مخالفان دامنه نوسان بورس کوشش می نمایند مزایا و معایب این روش را پررنگ نمایند. موافقان دامنه نوسان معتقدند قرار دریافت قیمت سهام در یک بازه تعیین، از حرکات بیش از اندازه قیمت جلوگیری می نماید و مانع صعود یا ریزش شدید قیمت ها در یک روز می گردد...

22 اسفند 1399

بزرگترین آزمون استخدامی وزارت بهداشت برگزار گردید

خبرگزاری خبرنگاران- بزرگترین آزمون استخدامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صبح امروز با حضور 220 هزار داوطلب برگزار گردید.

21 اسفند 1399

ستاره مورد علاقه یحیی در آستانه حضور در پرسپویس

مشکل اقتصادی شهرخودرو احتمال پیوستن فرجی به پرسپولیس را قوت بخشید

17 اسفند 1399

40 درصد مردم از عملکرد سازمان های دولتی رضایت ندارند

به گزارش خبرنگاران، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، شب گذشته 15 بهمن ماه با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری به آنالیز عملکرد سازمان امور اداری و استخدامی از دولت الکترونیک تا سلامت نظام اداری پرداخت.

17 اسفند 1399

نامزدهای دریافت جایزه کتاب ماه و سال کانون معرفی گشت

تهران (پانا) - چهارده اثر به عنوان نامزدهای راه یافته به مرحله نهایی جایزه کتاب ماه، فصل پاییز 1399 کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان معرفی گشت.

16 اسفند 1399

تعبیر خواب خانه - دیدن خانه در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب خانه به طور کلی بیانگر شخصیت و حالات روحی و روانی شخص بیننده خواب است. دیدن خانه در خواب بسته به این که خانه جدید یا قدیمی باشد و یا خود را در حال خریدن یا ساختن خانه ببینید می تواند تعابیر متفاوتی داشته باشد.

10 اسفند 1399

شهرداری پیاده رو فروشی نمی کند

شهر: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: نگاه شهرداری به طرح ساماندهی پیاده راه ها درآمدی نیست اما قرار هم نیست که از مساله درآمد برای شهر بگذرد. آنچه شورای شهر در صحن عنوان کرد هیچ ارتباطی به لایحه شهرداری نداشت، بهتر است شورای شهر در...

6 اسفند 1399

میانگین دریافت کارکنان دولت در سال 1400 چقدر خواهد بود؟

میانگین حقوق دریافتی کارکنان دولت در سال 1400 این روزها داغ ترین بحث در مجلس است.

3 اسفند 1399

سامانه جامع تجارت با 25 زیر سامانه در حال تکمیل است ، در 10 روز گذشته 2 جلسه در این مورد با حضور رئیس جمهور و وزرای ذیربط برگزار شد

سخنگوی دولت درخصوص راه اندازی سامانه جامع تجارت گفت: چنین سامانه بزرگی به بیش از 25 زیر سامانه پس از تکمیل نیازمند است که در آنجا اجرای مرحله به مرحله صورت بگیرد.

2 اسفند 1399

درخواست وزیر خارجه آلمان برای قائل شدن حقوق خاص برای افراد واکسینه شده

وزیر امور خارجه آلمان در حالی خواستار قائل شدن حقوق خاص برای افراد واکسینه شده از جمله مجوز رفتن به رستوران، سینما و موزه برای آن ها شده که دولت آلمان با این طرح مخالف است.

28 بهمن 1399

خبرنگاران 2 هزار میلیارد تومان در بخش فرآوری سنگ ملایر سرمایه گذاری شد

همدان-خبرنگاران- استاندار همدان گفت: با یاری بخش خصوصی 2 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه فرآوری سنگ شهرستان ملایر اجرا شده است که تا سرانجام دولت بهره برداری می گردد.

24 بهمن 1399
تعداد: (129)