بازاریابی و فروش

متن کامل یادداشت شهردار تهران در گاردین ، مبارزه ایران با کرونا در اوج تحریم ها15 پیشنهاد به شهردار تهران؛ از افزایش فضای پیاده تا معلق شدن طرح ترافیک

پیروز حناچی در یادداشتی که برای روزنامه گاردین نوشته است، از تحریم ها و عملکرد دولت ترامپ علیه ایران انتقاد و بر ضرورت همکاری های بین المللی برای حل این مشکل تاکید می کند.

4 خرداد 1399

خبرنگاران واگذاری 3 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی در سال 98

تهران- خبرنگاران- وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: در سال 1398 در مجموع بالغ بر 2 هزار و 998 میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی واگذار شده است.

31 اردیبهشت 1399

رشد 35درصدی فروش صنایع دستی خراسان جنوبی در سال 98

معاون صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: فروش صنایع دستی هنرمندان خراسان جنوبی در سال 98 حدود 35 درصد رشد داشته است.

29 اردیبهشت 1399

سفر جاده ای ممنوع، سفر هوایی و ریلی آزاد!؟

از یک طرف ورودی بعضی شهرها و استان ها به روی خودروی مسافران بسته شده و از طرف دیگر، هواپیما و قطار تخفیف هایی گذاشته اند که وسوسه کننده است.

22 اردیبهشت 1399

بهترین مناطقی که می توانید در تورنتو ببینید

جاذبه های دیدنی تورنتوتورنتو شهری زیبا در ساحل دریاچه اونتاریو در کانادا است. هدف شما هر چه از سفر ملاقات همسرتان گرفته تا یک دورهمی خانوادگی باشد، همواره می توان کارهای سرگرم کننده و جذاب در این شهر انجام داد. زوج ها می توانند به گالری هنر اونتاریو و...

11 اردیبهشت 1399

راهکارهایی برای داشتن سفری متفاوت

جهانگردی مستلزم آن است که از عادت ها و رفتارهای همیشگی دوری کنیم و سبک جدیدی برای خود ایجاد نماییم. به عنوان مثال به جای عبور از جاده های سنگفرش شده از مسیرهای خاکی و بکر استفاده کنیم تا چیزهایی را ببینیم که کمتر کسی دیده باشد و در حین سفر از دیده ها و شنیده...

5 اردیبهشت 1399

سوغات کرونا برای بازار مسکن ایران

خبرنگاران: این روزها با کسادی معاملات مسکن، قیمت ها نیز ثابت مانده است. البته دفاتر املاک می توانند از ابتدای اردیبهشت ماه با رعایت اصول بهداشتی کار خود را شروع نمایند.

23 فروردین 1399

دلالی کثیف در آستانه شهرآورد!، مراجع ذی ربط چه می نمایند؟

هر ساله شاهد داغ شدن بازار سیاه فروش بلیت شهرآورد چه در مقابل ورودی استادیوم آزادی و چه در سایت های اینترنتی فروش هستیم و به نظر می رسد دستگاه های متولی و مسئولان ذیربط این بار نباید اجازه تکرار چنین اتفاقی را بدهند و با هوشیاری، نظارت و برخورد شدید مانع...

4 فروردین 1399

معرفی اولین اپلیکیشن توزیع هتل در جهان

سیستم توزیع هتل یکی از موانعی است که بیشتر هتلداران در سرتاسر جهان با آن روبرو هستند. اکسیس رومز (AxisRooms) با فراهم کردن راهکار های فن آورانه جدید و بی عیب و نقص، به منظور آسانتر کردن کارها، در عبور از این موانع پیروز عمل نموده است.

28 اسفند 1398

یارانه نقدی و معیشتی تجمیع می شوند ، چقدر به هر فرد یارانه بگیر تعلق می گیرد؟

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه با بیان اینکه وزارت کار بدترین روش ممکن را برای شناسایی مشمولان یارانه معیشتی اجرا کرد، گفت: از 250 هزار میلیارد تومان منابع هدفمندی یارانه ها در تبصره 14 فقط 70 هزار میلیارد بابت پرداخت یارانه در سال 99 درنظر گرفته شد.

27 اسفند 1398

آنالیز هزینه های زندگی در کانادا در سال 2020

چنانچه قصد مهاجرت به کشور کانادا را داشته باشید و یا پیروز به اخذ ویزای با ارزش این کشور شده اید، با استفاده از اطلاعات پیش رو می توانید هزینه های زندگی در کانادا را به عنوان یک شهروند تازه وارد بهتر مدیریت کنید.

22 اسفند 1398

بازی جدید دلالان در بازار مسکن مهر، خرید واحدها زیر قیمت تمام شده

قیمت تمام شده واحد های مسکن مهر پردیس با احتساب یارانه های دولتی حداقل 500 تا 600 میلیون تومان است و دلالان این واحد ها را با نرخ های کمتر از قیمت تمام شده خریداری می نمایند.

20 اسفند 1398

تفاوت فاحش قیمت خودرو در کارخانه و بازار ، خودروسازها چند می فروشند، مردم چند می خرند!

سه خودروساز بزرگ ایران در صورت های اقتصادی ارائه شده به بورس (مربوط به 10 ماه 98) میانگین قیمت فروش محصولات خود را اعلام کردند. قیمت ها نشان می دهد فاصله ای بسیار زیاد میان نرخ کارخانه و بازار وجود دارد؛ موضوعی که از سیاست قیمت گذاری دستوری وزارت صمت سرچشمه...

18 اسفند 1398

احتیاج به 110 هزار میلیارد تومان نقدینگی برای ساخت 2 میلیون مسکن

خبرنگاران : یک کارشناس مسکن با اشاره به اینکه ساخت دو میلیون واحد مسکونی در یک سال عملیاتی نیست، گفت: برای ساخت این میزان مسکن در سال به 110 هزار میلیارد تومان نقدینگی احتیاج داریم.

17 اسفند 1398

قیمت خانه در بازار شب عید

تازه ترین آگهی های عرضه و فروش آپارتمان های مسکونی در تهران حاوی یک مشخصه مهم است.

17 اسفند 1398

نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین

به نظر می رسد که شورولت می خواهد نخستین خودروی برقی خود را در چین معرفی کند.

13 اسفند 1398

خرید آپارتمان در تهران ویلا

تردد کم، ترافیک سبک و آرامش، در کنار چیدمان و طراحی استاندارد خانه ها و معابر، از دلایل پر متقاضی بودن محله تهران ویلا است.

8 اسفند 1398

اشتغال زنان سرپرست خانوار در حوزه گیاهان دارویی سبب ساز گشایش مالی برای این قشر خواهد بود

خبرنگاران/مرکزی رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی گفت: توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار جهت اتصال به بازار و وجود پیشرانان در حوزه گیاهان دارویی و برگزاری رویدادهای مختلف و انتقال تجربیات و آموزش، نقش مهمی در بازاریابی و درآمدزایی این حوزه برای این...

6 اسفند 1398

آپارتمان در شرق و غرب تهران چند

خبرنگاران : دامنه قیمت پیشنهادی فروش مسکن در عمده موجودی فایل های دو منطقه شرقی و غربی تهران نزد بنگاه های ملکی در حال حاضر، بین 10 تا 20 میلیون تومان است.

5 اسفند 1398

افشاگری تازه:چه کسانی اجازه ندادند تراکتور قهرمان گردد

مالک باشگاه تراکتور گفت: تراکتور می توانست خیلی زودتر قهرمان گردد، ولی بعضی از سایت ها و کانال ها که ضد تراکتور هستند، اجازه ندادند.

1 اسفند 1398
تعداد: (37)