بازاریابی و فروش

دلالی کثیف در آستانه شهرآورد!، مراجع ذی ربط چه می نمایند؟

هر ساله شاهد داغ شدن بازار سیاه فروش بلیت شهرآورد چه در مقابل ورودی استادیوم آزادی و چه در سایت های اینترنتی فروش هستیم و به نظر می رسد دستگاه های متولی و مسئولان ذیربط این بار نباید اجازه تکرار چنین اتفاقی را بدهند و با هوشیاری، نظارت و برخورد شدید مانع...

4 فروردین 1399

معرفی اولین اپلیکیشن توزیع هتل در جهان

سیستم توزیع هتل یکی از موانعی است که بیشتر هتلداران در سرتاسر جهان با آن روبرو هستند. اکسیس رومز (AxisRooms) با فراهم کردن راهکار های فن آورانه جدید و بی عیب و نقص، به منظور آسانتر کردن کارها، در عبور از این موانع پیروز عمل نموده است.

28 اسفند 1398

یارانه نقدی و معیشتی تجمیع می شوند ، چقدر به هر فرد یارانه بگیر تعلق می گیرد؟

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه با بیان اینکه وزارت کار بدترین روش ممکن را برای شناسایی مشمولان یارانه معیشتی اجرا کرد، گفت: از 250 هزار میلیارد تومان منابع هدفمندی یارانه ها در تبصره 14 فقط 70 هزار میلیارد بابت پرداخت یارانه در سال 99 درنظر گرفته شد.

27 اسفند 1398

آنالیز هزینه های زندگی در کانادا در سال 2020

چنانچه قصد مهاجرت به کشور کانادا را داشته باشید و یا پیروز به اخذ ویزای با ارزش این کشور شده اید، با استفاده از اطلاعات پیش رو می توانید هزینه های زندگی در کانادا را به عنوان یک شهروند تازه وارد بهتر مدیریت کنید.

22 اسفند 1398

بازی جدید دلالان در بازار مسکن مهر، خرید واحدها زیر قیمت تمام شده

قیمت تمام شده واحد های مسکن مهر پردیس با احتساب یارانه های دولتی حداقل 500 تا 600 میلیون تومان است و دلالان این واحد ها را با نرخ های کمتر از قیمت تمام شده خریداری می نمایند.

20 اسفند 1398

تفاوت فاحش قیمت خودرو در کارخانه و بازار ، خودروسازها چند می فروشند، مردم چند می خرند!

سه خودروساز بزرگ ایران در صورت های اقتصادی ارائه شده به بورس (مربوط به 10 ماه 98) میانگین قیمت فروش محصولات خود را اعلام کردند. قیمت ها نشان می دهد فاصله ای بسیار زیاد میان نرخ کارخانه و بازار وجود دارد؛ موضوعی که از سیاست قیمت گذاری دستوری وزارت صمت سرچشمه...

18 اسفند 1398

احتیاج به 110 هزار میلیارد تومان نقدینگی برای ساخت 2 میلیون مسکن

خبرنگاران : یک کارشناس مسکن با اشاره به اینکه ساخت دو میلیون واحد مسکونی در یک سال عملیاتی نیست، گفت: برای ساخت این میزان مسکن در سال به 110 هزار میلیارد تومان نقدینگی احتیاج داریم.

17 اسفند 1398

قیمت خانه در بازار شب عید

تازه ترین آگهی های عرضه و فروش آپارتمان های مسکونی در تهران حاوی یک مشخصه مهم است.

17 اسفند 1398

نخستین خودروی برقی شورولت در راه بازار چین

به نظر می رسد که شورولت می خواهد نخستین خودروی برقی خود را در چین معرفی کند.

13 اسفند 1398

خرید آپارتمان در تهران ویلا

تردد کم، ترافیک سبک و آرامش، در کنار چیدمان و طراحی استاندارد خانه ها و معابر، از دلایل پر متقاضی بودن محله تهران ویلا است.

8 اسفند 1398

اشتغال زنان سرپرست خانوار در حوزه گیاهان دارویی سبب ساز گشایش مالی برای این قشر خواهد بود

خبرنگاران/مرکزی رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی گفت: توانمندسازی مالی زنان سرپرست خانوار جهت اتصال به بازار و وجود پیشرانان در حوزه گیاهان دارویی و برگزاری رویدادهای مختلف و انتقال تجربیات و آموزش، نقش مهمی در بازاریابی و درآمدزایی این حوزه برای این...

6 اسفند 1398

آپارتمان در شرق و غرب تهران چند

خبرنگاران : دامنه قیمت پیشنهادی فروش مسکن در عمده موجودی فایل های دو منطقه شرقی و غربی تهران نزد بنگاه های ملکی در حال حاضر، بین 10 تا 20 میلیون تومان است.

5 اسفند 1398

افشاگری تازه:چه کسانی اجازه ندادند تراکتور قهرمان گردد

مالک باشگاه تراکتور گفت: تراکتور می توانست خیلی زودتر قهرمان گردد، ولی بعضی از سایت ها و کانال ها که ضد تراکتور هستند، اجازه ندادند.

1 اسفند 1398

معرفی ناشران در کاتالوگ نمایشگاه فرانکفورت اجباری نیست، اسامی 250 ناشر ارسال شد

خبرنگاران: رئیس موسسه نمایشگاه های فرهنگی گفت: معرفی ناشران برای درج در کاتالوگ نمایشگاه فرانفکورت اختیاری است ، ما اسامی را ارسال کردیم اما با توجه به محدود بودن تعداد کاراکترها در کاتالوگ اسامی درج نخواهد شد.

30 بهمن 1398

دانستنی های ارمنستان برای داشتن سفری لذتبخش

ارمنستان از جمله کشورهایی است که می توان سفری لذت را در آنجا تجربه کرد.در این کشور همه چیز دست به دست هم داده است تا مسافران بتوانند خاطرات خوشی را برای خود بسازند. پس با ما همراه باشید تا با این کشور دوست داشتنی بیشتر آشنا شوید.

26 بهمن 1398

طعنه لمپارد به مورینیو: من صلاح ها و دی بروینه ها را از دست نمی دهم

سرمربی تیم فوتبال چلسی از سرمربیان سابق این تیم به خاطر بی اعتمادی به دو تن از بازیکنان جوان سابق این تیم که به برترین ستاره های حال حاضر لیگ برتر انگلیس تبدیل شده اند، ایراد گرفت.

25 بهمن 1398

راهنمای سفر به سائو پائولو ؛ برزیل

سائو پائولو بزرگترین شهر کشور برزیل و یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان است. راهنمای سفر به سائو پائولو شما را با این شهر بیشتر آشنا می نماید.

24 بهمن 1398

شناسایی 7500 واحد راکد، نیمه تمام و در حال احیاء لرستان

خبرنگاران/لرستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 7500 واحد راکد، نیمه تمام و در حال احیا شناسایی شده است.

23 بهمن 1398

از جولان آلاینده ها در هوای تهران تا ورود نهادهای امنیتی به ماجرای کیک های آلوده

بازگشت آلاینده ها و همچنین بوی نامطبوع به هوای تهران، چک های برگشتی داروخانه ها، مردودی بیش از نیمی از خودروهای یورو 5 در آزمون تطابق، نقدهای وزیر آموزش و پرورش به تعلیم و تربیت، مسائل درمان سوختگی، چالش فرسودگی اتوبوس های ناوگان حمل ونقل عمومی و...عناوین...

11 بهمن 1398

فروش اموال دولت، راهکاری موقتی برای درآمدزایی

یک کارشناس مالی با اشاره به لایحه بودجه سال 1399، اظهار کرد: در این لایحه، فروش اموال دولتی پیش بینی شده است که راه چاره خوبی است اما کوتاه مدت بوده و گره کوچکی را باز می نماید.

7 بهمن 1398
تعداد: (30)