آپارتمان در شرق و غرب تهران چند

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرنگاران : دامنه قیمت پیشنهادی فروش مسکن در عمده موجودی فایل های دو منطقه شرقی و غربی تهران نزد بنگاه های ملکی در حال حاضر، بین 10 تا 20 میلیون تومان است.

آپارتمان در شرق و غرب تهران چند

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران ، مناطق 4 و 5 شهر تهران در شرق و غرب پایتخت واقع شده اند و در طول سال های گذشته همیشه در زمره سه منطقه پرتقاضای بازار مسکن دسته بندی شده اند که بیشترین معاملات ماهانه مسکن در این مناطق انجام می گردد. در طول بیش از یک سال اخیر هم این مناطق همیشه در رتبه یک و دوی مناطق پرمعامله قرار داشته و اصلا به رتبه سوم منتقل نشده اند. دامنه قیمت مسکن در این دو منطقه با یک اختلاف جزئی به یکدیگر نزدیک است، البته با لحاظ این موضوع که قیمت مسکن در منطقه 5 (محدوده غربی تهران) قدری بیشتر از قیمت در منطقه 4 است.نگاهی به ذخیره موجود فایل های فروش نزد بنگاه ها در این دو منطقه نشان می دهد در حال حاضر قیمت پیشنهادی فروش عمده آپارتمان های عرضه شده در این بازار بین 10 تا 20 میلیون تومان است که بر اساس امکانات، موقعیت قرارگیری و سن بنا، طیف متنوعی از آپارتمان ها را شامل می گردد. البته قیمت های بالاتر از این طیف نیز به شکل محدود مشاهده می گردد که یکسره متعلق به آپارتمان های نوساز و اغلب کلیدنخورده در این مناطق است. بعضی واسطه ها مدعی هستند که قیمت پیشنهادی آپارتمان های نوساز افزایش یافته اما هنوز این موضوع تمام فایل های گروه های سنی دیگر را در بر نگرفته و در نتیجه جست وجوگران مناطق مصرفی می توانند از میان آپارتمان های میان سال و قدیمی، واحد قیمت مناسب و متناسب با بودجه خود را پیدا نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 261

به "آپارتمان در شرق و غرب تهران چند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان در شرق و غرب تهران چند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید