نوسازی پرهزینه و جنجالی آپارتمان بوریس جانسون

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرنگاران : فشارها بر نخست وزیر بریتانیا بر سر ماجرای نوسازی آپارتمان محل سکونتش رو به افزایش است.

نوسازی پرهزینه و جنجالی آپارتمان بوریس جانسون

جهت دریافت خدمات بازسازی منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش به نقل از ایسنا، یورو نیوز، داگلاس راس، رهبر محافظه کاران در اسکاتلند یکشنبه گفت که نخست وزیر بریتانیا در صورت اثبات تخلفش در این ماجرا باید از سمت خود کناره گیری کند. کمیسیون انتخاباتی بریتانیا تحقیق بر سر نحوه تامین هزینه نوسازی آپارتمان محل سکونت جانسون را شروع نموده است.

یورو نیوز گزارش داد، بوریس جانسون مدعی است که شخصا هزینه نوسازی آپارتمان خود در ساختمان کنار محل کار خود در داونینگ استریت در لندن را پرداخت نموده است. او به همراه کری سیموندز، دوست و فرزند مشترکشان در این آپارتمان در ساختمان شماره 11 خیابان داونینگ زندگی می نماید.

نخست وزیر بریتانیا متهم شده است که هزینه نوسازی این آپارتمان را با قرض دریافت از یکی از یاری کنندگان اقتصادی به حزب محافظه کار تامین نموده است.

داگلاس راس در این باره گفت: فکر کنم که مردم از کسی که عالی ترین مقام [اجرایی] کشور را در اختیار دارد انتظار رعایت بالاترین معیارها را دارند. به همین دلیل فکر می کنم توجه آنها به تحقیقی که در جریان است جلب شده است و در انتظار پاسخ هستند.

سخنان رهبر محافظه کاران در اسکاتلند در حالی بیان می گردد که قرار است روز پنجشنبه شش مه (16 اردیبهشت) انتخابات محلی در اسکاتلند برگزار گردد.

رسانه های بریتانیا پیش از این گزارش داده بودند که هزینه نوسازی آپارتمان بوریس جانسون رقمی معادل 230 هزار یورو بوده است. نخست وزیران بریتانیا به طور سنتی در آپارتمانی در مقر نخست وزیری در ساختمان شماره 10 داونینگ استریت سکونت داشتند اما در سال های اخیر آنها آپارتمانی بزرگتر در ساختمان کناری را که مقر وزارت دارایی است برای سکونت انتخاب نموده اند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1103

به "نوسازی پرهزینه و جنجالی آپارتمان بوریس جانسون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوسازی پرهزینه و جنجالی آپارتمان بوریس جانسون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید