مسمومیت 49 دانش آموز دیگر در استان همدان

به گزارش مجله مدیاپلیر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید بر اینکه تا به امروز گزارشی مبنی بر بروز علائم مسمومیت در سایر مدارس استان مشاهده نشده است، گفت: پس از حصول اطمینان از سلامت دانش آموزان و برطرف کامل علائم مسمومیت ترخیص خواهند شد.

مسمومیت 49 دانش آموز دیگر در استان همدان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با اعلام گزارش مسمومیت در دو مدرسه دیگر استان گفت: حال عمومی دانش آموزان مسموم خوب است.

رضا طهماسبی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: پیرو تماس با اورژانس مرکز فوریت های پزشکی استان، در زمینه اعلام بروز علائم مسمومیت در جمعی از دانش آموزان در یکی از هنرستان های دخترانه همدان و مدرسه دخترانه ای در ملایر با اعزام سریع تیم اورژانس انتقال مصدومان به مراکز درمانی در دقایق اولیه این رخداد صورت گرفت.

وی اضافه کرد: طی این حادثه در مجموع 49 نفر از این دو مدرسه به بیمارستان های همدان و ملایر اعزام شدند و تحت مداوا و درمان قرار گرفتند و خوشبختانه در حال حاضر حال عمومی همه دانش آموزان خوب است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید بر اینکه تا به امروز گزارشی مبنی بر بروز علائم مسمومیت در سایر مدارس استان مشاهده نشده است، ادامه داد: پس از حصول اطمینان از سلامت دانش آموزان و برطرف کامل علائم مسمومیت ترخیص خواهند شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1734

به "مسمومیت 49 دانش آموز دیگر در استان همدان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسمومیت 49 دانش آموز دیگر در استان همدان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید