محدودیت های ترافیکی محورهای شمالی اعلام شد

به گزارش مجله مدیاپلیر، طبق اطلاعات مرکز مدیریت راه های کشور در مورد محدودیت های ترافیکی آخر هفته، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه ششم تا ساعت شش صبح روز شنبه نهم اردیبهشت از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. البته تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت های ترافیکی محورهای شمالی اعلام شد

در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 امروز چهارشنبه و فردا پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 از کرج (میدان امیرکبیر) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز آدینه هشتم اردیبهشت ماه نیز از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز آدینه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه خواهد بود.

بعلاوه در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت (به استثناء حاملین موادسوختی یا فاسدشدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها کماکان ممنوع است. تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 امروز چهارشنبه و بعلاوه از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و آدینه هفتم و هشتم اردیبهشت از محور هراز ممنوع است.

البته در تبصره این اطلاعات آمده که اجرای این محدودیت ها مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می گردد.

منبع: گردشبان
انتشار: 6 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1402 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1753

به "محدودیت های ترافیکی محورهای شمالی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی محورهای شمالی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید