فیلم لحظه شوکه شدن نیوشا ضیغمی در یک مجتمع تجاری !

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرنگاران : نیوشا ضیغمی که گویی برای بازدید از یک مجتمع تجاری دعوت شده بود، غافلگیر شد.

فیلم لحظه شوکه شدن نیوشا ضیغمی در یک مجتمع تجاری !

نیوشا ضیغمی چندی پیش وارد یک مجتمع تجاری شد. به محض ورود نیوشا ضیغمی یک گروه موسیقی ترانه ای گروهی خواندند و در ضمن به نیوشا ضیغمی گل اهدا شد. از این اتفاقات نیوشا ضیغمی به شدت شوکه شد. در این فیلم اتفاقاتی که برای نیوشا ضیغمی افتاد را ببینید.

علت افتتاح مرکز زیبایی از زبان نیوشا ضیغمی

متاسفانه یا خوشبختانه برای بازیگران به خصوص بازیگران زن امنیت شغلی در سینمای کشور ما وجود ندارد. کسی که قرار است زندگی اش را به وسیله حرفه اش اداره کند، مورد ناملایمتی از سوی صاحبان این حرفه، مخصوصا خود سینما قرار می گیرد.

با توجه به این موارد ضروری است شرایطی برای عایدی خود درنظر گیرد و شغل دومی انتخاب کند. در حرفه ما نیز زنان و مردان زیادی به شغل دوم روی می آورند.

از آنجایی که سینمای ایران مدام درگیرد رکود می گردد، بازیگران خود را نیز درگیر رکودهای خواسته وناخواسته خود می نماید.

نظر نیوشا ضیغمی درباره سینما

حال آنکه سینما عرصه ای است که با چهره بازیگرانش تغذیه می گردد. اگر این چهره به هر طریق و طی مدت زمانی دگرگون گردد، دیگر سینما خود را مسوول بیکاری و شکست بازیگرش نمی داند.

خیلی از چهره های سینمایی هستند که دل شان نمی خواهد بعضی کارهای پیشنهادشده را بپذیرند اما به علت مشکل اقتصادی به آن تن داده و حق انتخاب را از خودشان سلب می نمایند در حالی که با امنیت شغلی که حرفه دوم شان برای آنان ایجاد می نماید، می توانند برای خود حق انتخاب قائل شده و مشکل اقتصادی را از خود دور نمایند.

در کل مقوله سلامت و زیبایی خیلی به حرفه ما مربوط می گردد. از سویی خیلی ها نیز تشویقم نموده و از ابتدا در این باره با من همکاری کردند.

منبع : وقت صبح

منبع: رکنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1384

به "فیلم لحظه شوکه شدن نیوشا ضیغمی در یک مجتمع تجاری !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم لحظه شوکه شدن نیوشا ضیغمی در یک مجتمع تجاری !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید