سعید آقاخانی: همه چیز در نون. خ آماده خنداندن مخاطب است

به گزارش مجله مدیاپلیر، تسنیم/ تهیه کننده سریال نون.خ گفت که این هفته خاتمه فیلمبرداری فصل سوم است و امیدواریم لحظات شادی را برای مخاطب رقم بزنیم.

سعید آقاخانی: همه چیز در نون. خ آماده خنداندن مخاطب است

سعید آقاخانی را هم می توان با خان دایی گفتن های ساعت خوش و یا متهم گریخت و پشت کنکوری ها و حتی داستان یک شهر شناخت. اما رفته رفته او به یکی از بازیگران طراز اول در سینما هم تبدیل شد؛ کسی که در چند سال اخیر جزو مدعیان سیمرغ بوده و حتی توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول برای فیلم خداحافظی طولانی را نیز از آنِ خود کند. یکی از نقاطی که آقاخانی را نسبت به برخی از بازیگران نسل های گذشته متمایز می کند تسلط او در کارگردانی و شناخت مخاطب تلویزیون است.

به همین خاطر با کاری به نام نون.خ برای اولین بار شوخی با قوم کرد و کرمانشاه را به تلویزیون آورد. نمایش آداب و رسوم و توجه کارگردان و نویسنده به داشتنِ قصه، موقعیت های بکر و شوخی های با چارچوب جزو مشخصه هایی بود که این سریال را خیلی زود سرزبان ها انداخت. تا جائیکه مخاطب این روزها سخت منتظر فصل سوم این مجموعه تلویزیونی است. شاید تیکه های جذاب و به روزِ نون.خ خصوصاً در فصل دوم، توجه بسیاری را به این نکته جلب کرد که می توان با ایده و خلاقیت هم مخاطب را خنداند. چرا که پیش از این بسیاری می گفتند که شاد کردن مردم سخت است و باید با هر قیمتی این کار را کرد.

سعید آقاخانی به تعبیر مهدی فرجی تهیه کننده حال خوبی دارد و البته بقیه همکاران و بازیگران هم در صحت و سلامت به روزهای پایانی فیلمبرداری نزدیک می شوند. او در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت که روز پنجشنبه روز پایانی تصویربرداری سریال نون.خ3 خواهد بود. هرچه درباره بیماری کارگردان و عوامل دیگر گفته اند یا می گویند شایعه است و خوشبختانه همه در صحت و سلامتی قرار دارند.

آقاخانی نیز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم به سرگرمی و شادکردن مخاطب در سایه انتقال آموزه سبک زندگی و مفاهیم خانواده تأکید کرد و گفت: من همیشه در همه کارهایم به خانواده و صیانت از خانواده اهمیت داده ام و می دهم چون باید در دل سرگرمی و شادکردن مخاطب، آموزه ای هم برای سبک زندگی ایرانی داشت.

او درباره تولید این سریال و همچنین ساخت فصل جدید خاطرنشان کرد: ما اواخر کاریم، فصل جدید قصه کشش دارد اما باید این فصل پخش گردد و ببینیم بازخورد چیست اگر خوب باشد ادامه دهیم. خود ما کاراکترها و فضا را دوست داریم. من کاراکتر خودم را دوست دارم و بچه ها هم علاقه مندند کار ادامه پیدا کند اما همه چیز به بازخوردها برمی گردد.

کارگردان سریال نون.خ آرزو کرد: امیدوارم روزهای خوبی داشته باشیم. تمام تلاشمان را می کنیم کاری کنیم در روزهایی که مردم در خانه اند و از بیماری، فقر و مسائل اقتصادی رنج می برند، بتوانیم خنده روی لب هایشان بیاوریم.

منبع: همگردی
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1037

به "سعید آقاخانی: همه چیز در نون. خ آماده خنداندن مخاطب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید آقاخانی: همه چیز در نون. خ آماده خنداندن مخاطب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید