تست روانشناسی؛ آنچه می بینید را در زندگی تغییر دهید

به گزارش مجله مدیاپلیر، قبل از درگیر کاری شدن در خصوص آن فکر کنید و نسبت به آنچه زندگی برای شما به ارمغان می آورد، صبور باشید. زندگی کوتاه است و اگر به دنبال آزمودن آن باشید، بهترین بخش آن را از دست خواهید داد.

تست روانشناسی؛ آنچه می بینید را در زندگی تغییر دهید

یکی از روش های شخصیت شناسی، استفاده از تصاویری است که هرکسی ممکن است در آن شیء متفاوتی را در وهله نخست مشاهده کند. روش های زیادی با عنوان تست های شخصیت شناسی وجود دارد که با پاسخگویی به آن ها می توانید برخی از ویژگی های شخصیتی افراد را کشف کنید.

به تصویر زیر نگاه کنید. آنچه را که در ابتدا مشاهده می کنید، به شما چیزی را نشان می دهد که باید در زندگی خود تغییر دهید. در صورتی که چند عامل را مشاهده می کنید، چشمان خود را بسته و تلاش کنید در ابتدا از یک جنبه نگاه کنید.

آنچه اول در تصویر می بینید را باید در زندگی تغییر دهید:

1- بوته ها

بوته ها نمادی از شکوفایی و توسعه هستند. بوته ها نماد جستجوی پیشنهادات و اطلاعاتی هستند که شما آن را تحسین کرده و به عنوان فردی آن را توسعه می دهید. بوته ها هدف گرا هستند و زمانی که کاری به خاتمه می رسد، احساس سرافرازی می کنند.

پس در صورت دیدن بوته، باید یاد بگیرید مسائل کوچک را در آرامش و به اندازه چیز هایی که برای آن ها سخت کار می کنید، قدر بدانید. بلندپرواز بودن (و تلاش برای رسیدن به مراحل عالی) امری مطلوب است؛ اما اجازه ندهید این مسأله بر شما حکم فرما شود.

2- قفس

بطور کلی احساس گم شدن دارید؛ گویی که به تازگی به مانند گویی کروی، داخل دوایری بسته گیر افتاده اید و با دیوار های آجری صحبت می کنید. احساس می کنید چیزی و یا شخصی مانع پیشروی شما شده است؛ اما دقیق نمی دانید او چیست و یا که کیست.

پس تأثیرپذیری از بیرون را متوقف کنید؛ چرا که این زندگی شماست و زمان آن است که همانطوری که می خواهید، زندگی کنید. میله ها را رها کنید و بال های خود را بگشایید؛ چرا که زمان پرواز است.

3- مرد چوب بُر

به نظر می رسد در زندگی، شما مسائل را بدون تأمل و درنگ حل می کنید وتمام مسائلی که به شکل مستقیم به ذهن متبادر می شود، به خود به خود حل می شوند و فکر زیادی در خصوص آن نمی کنید.

این می تواند عواقبی ناگوار داشته باشد. با وجود آنکه شما تمامی مسئولیت های کارهایتان را برعهده دارید، بهتر است زیاد عذرخواهی نکنید.

قبل از درگیر کاری شدن در خصوص آن فکر کنید و نسبت به آنچه زندگی برای شما به ارمغان می آورد، صبور باشید. زندگی کوتاه است و اگر به دنبال آزمودن آن باشید، بهترین بخش آن را از دست خواهید داد.

4- راه

راه و راستا، نمایانگر جنبش، پیشرفت و اعتماد است. این بدان معناست که چیزی در برابر چشمان شما واقع شده است که چیز های دیگر، حواس شما را پرت نخواهد کرد. شما راستا و راهی را برای یک هدف مشخص، مشخص کرده اید؛ از این رو برای انجام کار های دیگر و یا افراد دیگری که ممکن است از شما چیز دیگری را درخواست کنند، وقت نمی گذارید.

حواستان باشد، شما در این زندگی تنها نیستید و افرادی دیگری نیز هستند که راستای مشابه شما را می پیمایند. پس در برخی مواقع اجازه دهید آن ها در کنار شما قرار گیرند؛ چرا که خواهید فهمید داشتن دوستی مطمئن چقدر زیبا خواهد بود.

منبع: فرادید
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 822

به "تست روانشناسی؛ آنچه می بینید را در زندگی تغییر دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناسی؛ آنچه می بینید را در زندگی تغییر دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید