5 ایستگاه آتش نشانی شیراز به کتابخانه در گردش مجهز شدند

به گزارش مجله مدیاپلیر، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، مسئول دبیرخانه دائمی ترویج کتابخوانی شیراز با اعلام این خبر، گفت: شبکه آتشنشانان دوستدار کتاب شیراز در سال 1397 از ایستگاه آتشنشانی شماره 1 با حضور جمعی از اهالی فرهنگ و ادب شیراز شروع به کار کرد.

5 ایستگاه آتش نشانی شیراز به کتابخانه در گردش مجهز شدند

برای سفر با هزینه تور به پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

حسن دهقان، اضافه کرد: در سال اول 5 ایستگاه، در سال 1398 که سال دوم راه اندازی شبکه محسوب می شد، 10 ایستگاه و سال جاری هم 5 ایستگاه دیگر به کتابخانه در گردش مجهز شدند.

وی ادامه داد: به هر ایستگاه حدود 50 جلد کتاب در حوزه های داستان، شعر، روان شناسی و شیرازشناسی که بیشترین مخاطب را در بین کتابخوان ها دارند تعلق می گیرد.

سرپرست اداره فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی شهرداری شیراز با یادآوری عضویت 15 آتش نشان در این شبکه، گفت: سال جاری با حضور فرزاد صدری، معاون فرهنگی و هنری و شبنم عالیبیگی، سرپرست اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان در ایستگاه شماره 17 آتش نشانی شیراز، امین وصالی، کامران رجبی، قاسم صفاری، سیدجمال ارغوانی و عنایت الله کرمی به عضویت شبکه درآمدند و حدود 260 جلد کتاب برای توزیع در 5 ایستگاه به فرمانده ایستگاه 17 تحویل داده شد.

دهقان ادامه داد: در مهرماه جاری، 3 شبکه فعال ترویج کتابخوانی فعالیت های خود را ادامه خواهند داد.

مسئول دبیرخانه دائمی ترویج کتابخوانی شیراز با اشاره به شیوع کرونا و محدودیت های ایجاد شده در فعالیت های میدانی ترویج کتابخوانی توضیح داد: این بیماری گرچه شرایط را برای پایتخت کتاب ایران سخت کرد اما فرصتی برای سوق دادنِ رویدادها به سوی ایجاد زیرساخت ها فراهم آورد که تا سرانجام سال اتفاق بی سابقه ای در شیراز روی خواهد داد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 744

به "5 ایستگاه آتش نشانی شیراز به کتابخانه در گردش مجهز شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 ایستگاه آتش نشانی شیراز به کتابخانه در گردش مجهز شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید