کومان: باختن ال کلاسیکو فقط از دست دادن 3 امتیاز نیست، سزاوار چنین نتیجه ای نبودیم

به گزارش مجله مدیاپلیر، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که باخت خانگی مردانش برابر رئال مادرید در اولین ال کلاسیکوی فصل برای او بسیار تلخ است.

کومان: باختن ال کلاسیکو فقط از دست دادن 3 امتیاز نیست، سزاوار چنین نتیجه ای نبودیم

به گزارش خبرنگاران، رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از باخت 2 بر یک این تیم در خانه مقابل رئال مادرید در اولین ال کلاسیکوی فصل گفت: من فکر می کنم که ما سزاوار چنین نتیجه ای نبودیم. ما یک فرصت عالی برای زدن گل اول بازی داشتیم که هدر رفت (موقعیتی که سرجینو دست از دست داد) و این حریف بود که گل اول را زد و بعد به خوبی از رجحان اش دفاع کرد. در ادامه هم آنها با یک ضدحمله خوب گل دوم شان را زدند. به نظرم عملکرد ما در این بازی خوب بود اما نتیجه ای که می خواستیم حاصل نشد. در نیمه اول عملکرد تیم ما خوب بود، اما از دو سه موقعیتی که داشتیم استفاده نکردیم. پیش افتادن یا عقب افتادن از حریف در چنین مسابقه ای خیلی تأثیرگذار است. حریف منتظر فرصتی برای زدن ضدحمله بود و به چیزی که می خواست هم رسید. همواره این امکان وجود ندارد که کیفیت بازی تان را در خط حمله به نمایش بگذارید. ما دنبال هر شیوه ای که برای رسیدن به گلزنی بود گشتیم، اما کار سخت بود.

کومان در پاسخ به این سؤال که آیا با وجود این شکست همچنان نسبت به آینده خوشبین است، تأکید کرد: هنوز کلی از فصل مانده است. چهارشنبه ما یک بازی دیگر داریم و باید سعی کنیم که برای آن بازی در برترین شرایط ممکن باشیم. آنسو فاتی برای این بازی خوب تمرین نموده بود، اما او برای خلق موقعیت های گلزنی مشکلاتی داشت، چون کار حریف در فاز دفاعی بسیار خوب بود.

سرمربی هلندی درباره احساسش نسبت به باخت در ال کلاسیکو گفت: به هر حال این یک ال کلاسیکوست پس بله، باختن در آن فراتر از هدر رفتن تنها سه امتیاز است. با این حال هنوز فرصت جبران داریم و می دانیم که زمان زیادی تا خاتمه فصل به جای مانده است. باید به کارمان ادامه دهیم تا اوضاع تیم بهتر گردد. الان باید بابت این باخت ناراحت باشیم، اما از فردا برای بازی چهارشنبه آماده خواهیم شد. ادامه ناکامی مقابل تیم های بزرگ؟ مسلم است که باید اوضاع بهتر از این گردد. در این بازی ما نشان دادیم که از رئال مادرید ضعیف تر نیستیم. اگر آن موقعیت به گل تبدیل می شد و ما یک بر صفر جلو می افتادیم، همه چیز عوض می شد. من فکر می کنم که بارسلونا نسبت به رئال مادرید به کسب پیروزی در این بازی نزدیک تر بود. با این حال من درک می کنم که طرفداران بابت این نتیجه ناراحت باشند.

کومان درباره مصدومیت آنسو فاتی هم گفت: فکر نمی کنم که زانویش آسیب دیده باشد. او کمی ناراحت بود، اما بعید می دانم چیز مهمی بوده باشد. فاتی 70 دقیقه بازی کرد. من او را تعویض کردم تا برای بازی چهارشنبه آماده بماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1380

به "کومان: باختن ال کلاسیکو فقط از دست دادن 3 امتیاز نیست، سزاوار چنین نتیجه ای نبودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کومان: باختن ال کلاسیکو فقط از دست دادن 3 امتیاز نیست، سزاوار چنین نتیجه ای نبودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید