آلوز: بارسلونا در فینال برلین مانند محمدعلی بود

به گزارش مجله مدیاپلیر، مدافع پیشین بارسلونا عملکرد این تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا را به بوکسور فقید آمریکایی تشبیه کرد.

آلوز: بارسلونا در فینال برلین مانند محمدعلی بود

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، دنی آلوز عملکرد بارسلونا در فینال لیگ قهرمانان اروپا 2015 را با محمد علی (کاسیوس کِلی)، بوکسور فقید سرشناس آمریکایی مقایسه کرد، ملاقاتی که آبی واناری ها در نبردی سخت با رجحان 3 بر یک در برلین به سود خود به سرانجام بردند. گل های بارسلونا را در آن ملاقات راکیتیچ، سوارس و نیمار وارد دروازه یووه کردند، تیمی که در نیمه نهایی پیروز شده بود رئال مادرید را از دور رقابت ها حذف کند.

این مدافع برزیلی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه بارسلونا در سالروز این قهرمانی آبی واناری ها گفت: ما در فینال برلین مقابل تیمی بسیار فیزیکی قرار گرفتیم و می دانستیم که با در اختیار داشتن توپ باید آنها را شکست دهیم. مهم نیست که حریف تان چقدر قوی است چون وقتی شما توپ را در اختیار داشته باشید، آنها را مجبور می کنید دنبال توپ بدوند و همین باعث خستگی حریف می گردد.

وی اضافه نمود: لحظه ای که حریف گارد خود را پایین می آورد، لحظه حمله است. ما به مانند محمدعلی بودیم؛ ما مثل یک پروانه در آسمان شناور بودیم و مثل یک زنبور نیش زدیم. به نظرم ما شایسته پیروزی در آن فینال بودیم و بابت کسب سه گانه قهرمانی اسپانیا و اروپا خیلی شادی کردیم. جزءبه جزء فینال برلین را به خاطر دارم، درست مثل اینکه همین اخیراً بوده و زمان زیادی از آن نگذشته است، لحظه واقعاً خاصی بود، اما در عین حال بازی سختی برای من و البته برای تیم بود.

آلوز توضیح داد: بعضی با خود فکر می کردند ما نمی توانیم سه گانه دیگری را به دست بیاوریم و حتی از رقبای ما حمایت می کردند تا ما به این مهم دست پیدا نکنیم. ما هم به این موضوع واقف بودیم و برای رویارویی با هر چیزی آماده بودیم. رمز پیروزیت بارسا در فینال ها هم این است که همواره آماده است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 547

به "آلوز: بارسلونا در فینال برلین مانند محمدعلی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلوز: بارسلونا در فینال برلین مانند محمدعلی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید