پذیرش پژوهشگر پسادکتری تقاضامحور در حوزه فناوری های فضایی

به گزارش مجله مدیاپلیر، به گزارش خبرنگاران، بنیاد ملی نخبگان با هدف به کارگیری توانمندی های پژوهشی و فناورانه دانش آموختگان برتر مقطع دکتری برای حل مسائل و نیازهای صنعت با همکاری یک مجموعه حقوقی در حوزۀ توسعه فناوری های فضایی از پذیرش پژوهشگر پسادکتری در زمینه های پیوست حمایت می نماید.

پذیرش پژوهشگر پسادکتری تقاضامحور در حوزه فناوری های فضایی

از کلیه دانش آموختگان دوره های دکتری و یا دانشجویان دکتری که تا 31 شهریور 1402 از رساله خود دفاع می نمایند و واجد شرایط زیر هستند دعوت می گردد با مراجعه به سامانه سینا بنیاد ملی نخبگان به نشانی https://sina.bmn.ir نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک تا 31 تیر 1402اقدام نمایند.

پژوهشگران پسادکتری برگزیده در این برنامه حقوق معادل استادیار پایه یک دانشگاه تهران برای مدت یکسال را دریافت می نمایند و مطابق شیوه نامه طرح شهید دکتر چمران، مورد حمایت بنیاد قرار می گیرند.

شرایط پژوهشگر پسادکتری:

حداکثر 5 سال از زمان دانشآموختگی دکتری در زمان ثبت درخواست گذشته باشد. دانشجویان متقاضی باید گواهی تایید دانش آموختگی تا خاتمه تیر ماه 1402 ارائه کند.

متقاضی در صورت پذیرش، متعهد به اشتغال تمام وقت در دوره پسادکتری میگردد.

پژوهشگر پسادکتری همزمان تحت حمایت سازمان، موسسه یا دانشگاهی دیگر نباشد.

متقاضی دارای سوابق پژوهشی برجسته در زمینه تخصصی باشد.

متقاضی، منع قانونی (مانند مشمول سربازی بودن) برای پژوهش تمام وقت نداشته باشد و دارای صلاحیت عمومی و عدم منع قانونی برای عقد قرارداد پژوهشی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 تیر 1402 بروزرسانی: 17 تیر 1402 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1783

به "پذیرش پژوهشگر پسادکتری تقاضامحور در حوزه فناوری های فضایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش پژوهشگر پسادکتری تقاضامحور در حوزه فناوری های فضایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید