(ویدیو) ماجرای آشنایی و ازدواج پوریا پورسرخ با همسرش

به گزارش مجله مدیاپلیر، مهران مدیری شب گذشته میزبان پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون بود.

(ویدیو) ماجرای آشنایی و ازدواج پوریا پورسرخ با همسرش

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

پورسرخ درباره دکتری فیزیولوژی گیاهی گفت: هنوز دکتری را نگرفته ام چراکه در آن زمان مرخصی گرفتم به همین دلیل نتوانستم مدیریت کنم و دوسالی است که دوباره شروع کرده ام.

مدیری درباره آشنایی اتفاقی پورسرخ با محمد حسین لطیفی سوال کرد که او پاسخ داد: من شاگرد آقای لطیفی در کلاس کارگردانی بودم، روز اول در کلاس حاضر شدند و گفتند به دلیل اینکه فیلم جدیدی شروع کرده ام نمی توانم کلاس ها را برگزار کنم من خیلی محترمانه گفتم ما همه آمده ایم از کسی که صاحب نام است، درس بگیریم که این موضوع باعث شد یک حس خوبی بین ما برقرار شود.

پورسرخ در پاسخ به سوال همیشگی مدیری درباره ازدواج گفت: سال گذشته ازدواج کردم و این پیشنهاد را من به همسرم دادم. به نظرم اولین انتخاب اصلی زندگی من است و ما از قبل با هم آشنا بودیم، البته در حرفه بازیگری نیستند.

وی اضافه کرد:همیشه سعی کردم آدم کم حاشیه ای باشم و از آرامش اطرافم خیلی لذت می برم. به دنبال کسی بودم که دنبال آرامش باشد و در این صفت مشترک هستیم.

پورسرخ درباره سختگیری در زندگی گفت: آدم سختگیری نیستم جز اینکه کنترل تلویزیون باید دست من باشد! چون من می دانم چه سریال هایی دیدم که بهتر است و آن ها را انتخاب می کنم.

مدیری گفت: همسرتان گفتند که در همه کار ها حتی آشپزی و کار های منزل دخالت می کنید.

پورسرخ ضمن تایید گفت: من یک مدتی مجرد زندگی می کردم به همین دلیل درباره همه چیز نظر می دهم!

بازیگر سریال صاحبدلان درباره کم بودن دستمزد خود گفت:کاملا به این قضیه معتقد هستم که دستمزدم بالا نیست، من آدم زرنگی نیستم اتفاقا این موضوع را جزو ضعف های خودم می دانم، البته من در ذهن خودم یک جمله ای را پرورش دادم که برخی اتفاقات ارزش آرامش ندارند، پس رهایش کردم. اما به خودم آمدم دیدم هر کسی توانست یک ضربه ای به من می زند! من هم معتقدم مثل همه بازیگران کار خوب یا بد دارم ومعمولا کار های بد را به دلیل رو در بایستی رفتم، اما در این سال های اخیر سعی کردم کمتر اتفاق بیفتد، چون حق من این است دستمزد بیشتری بگیرم.

پورسرخ درباره برنج پلاستیکی گفت: علی اوجی و نرگس محمدی مهمان ما بودند، از بیرون غذا گرفتیم. من برنج که دیس پلاستیکی داشت را در فر گذاشتم؛ علی اوجی به من گفت: بوی پلاستیک نمیاد؟ گفتم چقدر ایراد می گیری سر صحنه مگه چی بهمون میدن می خوریم، اما همه فاز رژیم غذایی گرفتند و برنج نخورند. (خنده)

بازیگر سریال کیمیا درباره اتفاقات بعد از مشهور شدن گفت:سال اول سریال وفا را بازی کرده بودم و فکر می کردم، اتفاق مهمی افتاده است. می خواستم در هفت تیر داخل طرح ترافیک بروم، طوری چهره خود را نشان می دادم که پلیس من را بشناسد گفتم می خواهم سر فیلمبرداری بروم، اما جریمه را نوشت و گفت: من آقای پرستویی، شکیبایی و اصلانی را جریمه کردم!

در ادامه مدیری هم خاطره جالبی از اولین سریال خود تعریف کرد: اولین سریال را سال 66 در دو پلان بازی کردم که برای شبکه دو بود. سرویس ما مینی بوس بود و من از استودیو بیرون آمدم. روی صندلی مینی بوس نشستم و عینک دودی زدم و طوری رفتار می کردم که از پشت شیشه مردم من را ببینند. (خنده)

بازیگری که کنارمن نشسته بود، گفت: مهران جان هنوز پخش نشده است. (خنده) من سریع عینک را برداشتم!

پورسرخ درباره کمدی مبتذل گفت:ترجیح من بیشتر کار های جدی و درام است، برخی از کمدی هایی که خودم بازی کردم را دوست ندارم، صادقانه بگویم که برخی از آن ها را خودم هم ندیدم.

بازیگر روز حسرت گفت: شاید در لحظات و سکانس هایی کمدی مبتذل باشد، اما درباره کار های خودم می توانم بگویم که بعد از انتها کار گفتم ای کاش این کار را بازی نمی کردم، چون جنس کمدی آن را دوست نداشتم، اما جالب است برخی از مخاطبان دوست داشتند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 533

به "(ویدیو) ماجرای آشنایی و ازدواج پوریا پورسرخ با همسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) ماجرای آشنایی و ازدواج پوریا پورسرخ با همسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید