مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

به گزارش مجله مدیاپلیر، این ساختمان در سال 1897 تکمیل شد، نمای کلاسیک رنسانس را دارد که در بالای آن مجسمه های نماد رقص، موسیقی و شهرت قرار دارد. داخل آن، سرسرای مرمر صورتی چهره های تمثیلی کمدی و تراژدی را به نمایش می گذارد و نقاشی های دیواری از مضامین زندگی کاستاریکا را به تصویر می کشد.

مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

مراجعین درسالن تئاتر حضور می یابند تا نمایش های خارق العاده را که همیشه در حال اجراست، ببینند. به عنوان مثال ارکسترها، اپرا ها و باله ها. با گذر از درهای بزرگ و ورود به راهروهای تئاتر، می بینید که دیوارها و چراغانی های برنز مسیر شما روشن میکنند. وقتی وارد سالن تئاتر می شوید، سقف بزرگ و پرده های طلایی و رنگی مخملی را می بینید انگار که 100 سال به عقب برگشته اید. بعد، روی صندلی خود بنشینید و منتظر شروع اجرا باشید. با بازدید از تئاتر می توانید اجراهایی مانند Algo Sobre un Tal Shakespeare، Philharmonic Orchestra، The Nutcracker و بسیاری دیگر را داشته باشید.

تئاتر ملی در طول روز برای گشت و گذار برقرار است. هنگام ناهار، معمولاً برنامه های موسیقی رایگان و پنج شنبه ها ساعت 5:00 بعد از ظهر وجود دارد. برنامه نمایش ها را بررسی کنید که مطمئناً مورد پسند شما برای سفر بعدی شما به کاستاریکا خواهد بود.

منبع مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1425

به "مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید