تور هند: شناخت ذائقه گردشگران هندی در دستور کار رایزن بازرگانی نهاده شد

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، شناخت ذائقه گردشگران هندی در دستور کار رایزن بازرگانی نهاده شد.

تور هند: شناخت ذائقه گردشگران هندی در دستور کار رایزن بازرگانی نهاده شد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

پیرو انعقاد تفاهم نامه میان معاونت گردشگری وزارت متبوع و سازمان توسعه و تجارت، نشست توجیهی و آگاهی بخشی از ظرفیت های حوزه گردشگری به صورت اختصاصی از سوی دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی برای حسین بامیری، رایزن بازرگانی تازه ایران که قصد عزیمت و فعالیت در کشور هند را دارد، برگزار و موضوع فراهم کردن زیرساخت های لازم برای شناخت ذائقه و روحیات گردشگران ورودی از هند به عنوان مهمترین هدف الزامی و در دستور کار نهاده شد.

بر این اساس در نظر گرفتن نوع ذائقه خوراکی هندی ها مبتنی بر گیاهان، لحاظ کردن اصول ارزشی آنها، در نظر گرفتن فضای مجازی مورد علاقه فعالیتشان و نیز تمایل آنها به نوع مکان و جاذبه های گردشگری و طبیعی بخشی از مباحث مورد توافق برای حرکت به سوی تأمین زیرساخت های مورد احتیاج مطرح شد.

بعلاوه در این نشست ارائه و معرفی محصولات متنوع صنعت گردشگری ایران با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی و نیز بهره مندی از امکانات اطلاع رسانی موجود و در اختیار رایزنان بازرگانی به عنوان یکی دیگر از مصوبات این نشست مطرح شد.

برگزاری فستیوال های متعدد از قبیل موسیقی، غذا، اقوام، فرهنگی، شب های ایرانی و استفاده از جشن سده از جمله پیشنهادهای مطرح در راستای جذب گردشگران هندی بر مبنای علاقمندی آنها به رویدادهای متنوع بشمار می آید.

علاوه بر این بر مبنای اینکه هندی ها از ایران شناخت کافی ندارند و باید این آگاهی به وسیله تورهای آشناسازی، تبلیغات محیطی، دیجیتالی و غیره ایجاد گردد برنامه ریزی برای تبلیغات در شبکه های تلویزیونی با بینندگان متعدد از کشور هند، تهیه کلیپ از جاذبه های گردشگری مورد پسند گردشگران هندی، شرکت در نمایشگاه های داخلی و نیز نمایشگاه هایی خارج از این کشور که هندی ها حضور دارند و نیز تهیه و ارائه بسته های سرمایه گذاری با توضیح و جزئیات کامل، برنامه ریزی برای حضور در بازار هندوستان به وسیله نشست های B2B و نیز اجرای تورهای آشناسازی بسیار حائز اهمیت است که در دستور کار دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی نهاده شد.

منبع: همگردی
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1537

به "تور هند: شناخت ذائقه گردشگران هندی در دستور کار رایزن بازرگانی نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور هند: شناخت ذائقه گردشگران هندی در دستور کار رایزن بازرگانی نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید