دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره در شرکت دانش بنیان دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد

به گزارش مجله مدیاپلیر، مدیر شرکت دانش بنیان وندا فرا هوش مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره در این شرکت ساخته شده است.

دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره در شرکت دانش بنیان دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد

نیما برمک، مدیر شرکت دانش بنیان وندا فرا هوش مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه شهید چمران اهواز در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرگزارى دانشجو، گفت: دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره در این شرکت ساخته و به بازار عرضه شده است.

برمک اضافه نمود: کنترل کننده هوشمند همه کاره (‪Vmote 2‬) یکی از محصولات خانه های هوشمند است که با داشتن حسگر نور، دما، رطوبت، فرستنده، گیرنده های مادون قرمز و فرکانس های رادیویی می تواند احتیاج های مختلف کاربران را رفع کند و قابلیت اضافه نمودن سنسور های محیطی دیگر را نیز دارا است.

مدیر شرکت دانش بنیان وندا فرا هوش مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه شهید چمران اهواز اظهار کرد: دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره قابلیت این را دارد که شرایط نوری محیط را بسنجد و دستگاه های مختلف کنترل شونده با مادون قرمز مانند کولر های ریموت دار و تلویزیون و ریسه های ریموت دار و ... و دستگاه های با ریموت رادیویی با فرکانس های 433 و 315 مگاهرتز ‪ASK‬ مانند در پارکینگ، پریز، کلید های ریموت دار، پرده و کرکره برقی و... را بر اساس دستورات کاربر، کنترل کند.

وى افزود: قابلیت اجرای دستور صوتی فارسی از طریق موبایل، گزارش عملکرد به صورت دسته بندی، امکان زمان بندی فعالیت ها با تقویم شمسی، امکان تعریف دسته ای از دستورات دلخواه (سناریو)، نصب و راه اندازی آسان توسط ‪QRcode‬، مدیریت کاربری بسیار قوی و اعمال سطح دسترسی، بروزرسانی از راه دور و قابلیت برنامه ریزی و زمان بندی بر اساس شرایط محیطی از قابلیت های این دستگاه است.

برمک با بیان اینکه ارتقاء سیستم دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره از برنامه های مهمی است که در حال اجرا آن هستیم، اعلام نمود: ارائه گزارش از فعالیت های صورت گرفته با جزئیات کامل به صاحب دستگاه و کاربرانی که صاحب دستگاه معین نموده از دیگر قابلیت های این دستگاه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 آبان 1399 بروزرسانی: 25 آبان 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 769

به "دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره در شرکت دانش بنیان دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره در شرکت دانش بنیان دانشگاه شهید چمران اهواز ساخته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید