ته لنجی را از شرایط اداری و ثبت سفارش معاف کنید

به گزارش مجله مدیاپلیر، نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت:ته لنجی را از شرایط اداری و ثبت سفارش معاف کنید تا ته لنجی در این استان به شیوه سنتی ادامه داشته باشد.

ته لنجی را از شرایط اداری و ثبت سفارش معاف کنید

به گزارش از ، سکینه الماسی پنج شنبه شب در جلسه مشترک اقتصاد مقاومتی و گفتگو دولت و بخش خصوصی بیان نمود: استان بوشهر یک استان صنعتی است که این صنعت از شهرستان های جنوبی حاصل شده است.

او شرح داد:از شما وزیر صمت می خواهیم نگاه ویژه تری به شهرستان های جنوبی داشته باشید.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: شرایط در استان بوشهر برخلاف دیگر شهرستان ها به گونه ای است که ما شرمنده بخش خصوصی هستیم.

الماسی بیان کرد: در بخش بازرگانی صد قلم کالا که تحت عنوان ته لنجی وارد می شود، را معاف از شرایط اداری و ثبت سفارش کنید تا ته لنجی در استان بوشهر به شیوه سنتی ادامه داشته باشد.

او یادآور شد: این روش تجارت از روش های قدیمی و سنتی است و باید ادمه داشته باشد و از شرایط ثبت سفارش و دیگر موارد ازاد باشد.

نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این استان در حوزه کشاورزی فقط دو محصول گوجه فرنگی خارج از فصل و خرما صادر می کند. بیان نمود: خواهشمندم این دو محصول را معاف از عوارض کنید و از صادرات ان جلوگیری نکنید زیرا کشاورزان پارسال خسارت های زیادی دیده اند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 54

به "ته لنجی را از شرایط اداری و ثبت سفارش معاف کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ته لنجی را از شرایط اداری و ثبت سفارش معاف کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید