اینترپل به دنبال مجری زن شبکه ماهواره ای

به گزارش مجله مدیاپلیر، جام جم آنلاین: یک زن در حالی توسط پلیس بین الملل در آلبانی دستگیر شده که نام او در فهرست تحت تعقیب های پلیس بین الملل نیست.

اینترپل به دنبال مجری زن شبکه ماهواره ای

فهیمه اروانی، نام تروریستی است که در آلبانی دستگیر شد، اما ظاهرا آزاد شده و به ایران عودت داده نخواهد شد.

در حال حاضر سایت پلیس بین الملل نام چهار زن ایرانی را به عنوان متهمان تحت تعقیب اعلام کرده است؛ چهار زن که با طرح شکایت هایی، موضوع فرار آنها به پلیس اینترپل اعلام شده است.

نخستین زن، خدیجه سیانی است که هیچ اطلاعاتی از اتهام او منتشر نشده است. دومین متهم تحت تعقیب زهرا حیدری مورچه خورتی است.

نام او به عنوان اولین زن تحت تعقیب در سایت پلیس بین الملل منتشر شد. این زن، متهم به پولشویی، اختلاس و جعل است اما سومین متهم چهره ای آشنا برای مشتریان شبکه های ماهواره ای است.

محترم مددی معروف به مینا مددی ، مجری برنامه های فارسی زبان شبکه های ماهواره است. این فرد کلاهبردار ادعا می کند صاحب قدرت پنهانی است که می تواند هر مسئله ای غیر از مرگ را رفع کند.

محترم مددی که زنی 51 ساله و مجرد است، ادعا می کند دارای دکترای افتخاری از یکی از دانشگاه های انگلستان است و همچنین چند کالج قدرت پنهان در سراسر دنیا دارد.

این در شرایطی است که او حتی سواد خواندن و نوشتن هم ندارد و به گفته مجریان دیگر شبکه های فارسی زبان ماهواره ای که او را خوب می شناسند، وقتی موضوع بی سوادی او لو رفت برای اولین بار در برنامه، کاغذ و قلم آورد و اسم اشخاصی را که با هماهنگی خودش با برنامه تماس می گرفتند و از او تقاضای دعا می کردند، بسیار ناشیانه در کاغذ خط خطی می کرد.

وی که حتی نمی تواند در برنامه کلمات و جملات را به طور صحیح ادا کند، برای این که خود را از شر پرسش های بینندگان خلاص کند، می گوید: من در این قدرت کامل نیستم و هفت استاد قدرتمند مرا یاری می کنند.

این زن براساس اعلام پلیس آگاهی بیش از یک میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است.

چهارمین زن هم، گلناز وکیلی است که به اتهام کلاهبرداری تحت تعقیب قرار گرفته است.

رسانه های فارسی زبان کانادا مدعی شدند؛ این زن وکیل بوده و مبلغ کلانی را با خود برده است.

منبع: برترین ها
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 82

به "اینترپل به دنبال مجری زن شبکه ماهواره ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترپل به دنبال مجری زن شبکه ماهواره ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید