انتشار شماره تازه نشریه دانشجویی صمیم

به گزارش مجله مدیاپلیر، انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی قم شماره هشتم از نشریه صمیم را به صورت الکترونیک منتشر کرد.

انتشار شماره تازه نشریه دانشجویی صمیم

به گزارش باشگاه دانشجویان خبرنگاران، تاثیر نوسانات قیمت نفت، فین تک، تاثیر و آنالیز تبلیغات صحیح بر سازمان، آشنایی با کنترل کیفیت و نحوه انجام آن در کارخانه ها، اصول مدیریت در سیستم بانکی، ارز دیجیتال و بهبود فضای کسب و کار عناوین مطالب منتشر شده در این نشریه است.

در بخشی از سخن سردبیر آمده است: ... ما، جمعی از دانشجویان مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی قم، دست به دست هم داده ایم تا با توکل به لطف خداوند منان، و همراهی شما خوانندگان و دنبال کنندگان گرامی، بتوانیم با انتشار هشتمین نشریه دانشجویی صنایع به نام صمیم، سطح علمی، فرهنگی و اطلاعات میدانی خود و شما راجع به رشته دانشگاهی ای که در آن تحصیل می کنیم را بهبود ببخشیم؛ ... نشریات دانشجویی با قدمتی بیش از هفتاد سال در ایران، همیشه نقش مهمی را در تشکل ها، انجمن ها و کانون های دانشجویی ایفا نموده اند. ... نشریات دانشجویی نه برای فراوری علم یا هر ادعای بزرگ دیگری بلکه صرفا به عنوان محفلی برای آموختن کار گروهی، نوشتن و گفت وگو شکل می گیرند و به نوعی، فرصت تعامل دانشجویان با جامعه است ... .

نشریه صمیم با مدیرمسئولی صالحه سادات موسوی و سردبیری حنانه خادم الشریعه منتشر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1489

به "انتشار شماره تازه نشریه دانشجویی صمیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار شماره تازه نشریه دانشجویی صمیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید