یازدهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد

به گزارش مجله مدیاپلیر، به گزارش خبرنگاران، اهمیت و حساسیت موضوع سلامت در روزهای همه گیری بیماری کرونا مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه امیرکبیر را بر آن داشته تا این دوره از شتابدهی را به شناسایی و رشد ایده ها و راهکارهای نوآورانه حوزه سلامت دیجیتال اختصاص دهد. انتخاب این رویکرد، متمرکز بر نگاهی عمیق به چالش های فراگیر حوزه سلامت در شرایط کنونی و پیشرفت چند برابری استارت آپ های حوزه سلامت بوده است.

یازدهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت دانشجویی به کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

براین اساس صاحبان ایده می توانند در چهار محور مشاوره و مراقبت پزشکی از راه دور، پیگیری بیماران و مدیریت بیماری، آموزش سلامت و مراقبت های فردی و سبک زندگی سالم و کاهش هزینه های سیستم سلامت راهکارهای خود را به یازدهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری امیرکبیر ارائه نمایند.

این مرکز که در سال 96 توسط معاونت پژوهشی دانشگاه امیرکبیر تهران و یکی از شرکت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات افتتاح شده، در سال های گذشته و طی 10 دوره بیش از 60 استارت آپ را در مراحل سه گانه اعتبارسنجی ایده، توسعه محصول و جذب سرمایه، پشتیبانی و حمایت نموده است.

دستاوردهای ملموس و اثرات اجتماعی مطلوب در سلامت افراد جامعه و ارتقا سیستم بهداشت و درمان کشور از جمله دلایلی است که راهکارآفرینان را به انتخاب حوزه سلامت دیجیتال ترغیب نموده است.

اکنون و در زمان همه گیری بیماری کرونا نیز ورود به حوزه سلامت دیجیتال، اهمیت و ارزشی چند برابری پیدا نموده است. کاهش بار مسئولیت کادر درمان و تقلیل استرس مراجعات حضوری بیماران به مراکز درمانی، از فرصت های ناب حوزه سلامت دیجیتال است که می تواند راهکارهای نوآورانه ای را خلق کند و به یاری پزشکان و بیماران بیاید. ایده هایی برای بهبود خدمات سلامت، خلق شیوه هایی نوین در سبک زندگی نیز در این رویکرد پیش بینی شده است.

تیم های جذب شده در این مرکز فناوری از خدماتی همچون فضای کاری اشتراکی، حمایت اقتصادی و تجهیزاتی، مشاوره و آموزش، معرفی به سرمایه گذاران معتبر و... برخوردار می شوند. تمامی مراحل حمایت مرکز فناوری امیرکبیر از ایده ها و تیم های انتخابی رایگان خواهد بود.

تا به امروز 10 دوره شتابدهی برای تیم های نوآور و راهکارآفرین در این مرکز برگزار شده است.

یازدهمین دوره پذیرش تیم های استارت آپی مرکز با شعار سکوی پرشتاب سلامت شروع شده است و تیم ها تا اوایل آذر ماه می توانند ایده های خود را در حوزه سلامت دیجیتال ارسال نمایند. طرح های ارسالی در آذر ماه داوری می گردد و مراحل شتابدهی دوره یازدهم در دی ماه 99 شروع به کار می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 785

به "یازدهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یازدهمین دوره شتابدهی مرکز فناوری دانشگاه امیرکبیر برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید