مقاله: ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)

به گزارش مجله مدیاپلیر، چند رستوران محلی و هتل در ساحل وجود دارند که می توانید در زمان انتظار برای قایق از سایه و یک نوشیدنی گوارا لذت ببرید. در فصل پر گردشگر، شب ها این ساحل به صحنه اصلی جشن و شادی رایلی تبدیل می شود. در امتداد مسیری که به ساحل رایلی غربی متصل است (حدود 10 دقیقه پیاده روی)، تعداد زیادی کلبه های کوچک قرار دارند که حال و هوایی مانند یک دهکده را به وجود آورده اند. چندین رستوران و فروشگاه خواروبار نیز در میان این کلبه ها وجود دارد.

مقاله: ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)

چندین اقامتگاه در بخش شمالی رایلی شرقی وجود دارد که به زندگی شبانه این ساحل نزدیک تر هستند. اگر دوست دارید در تور کرابی صخره نوردی را امتحان کنید، می توانید به یکی از مدارس بخش انتهایی ساحل بروید. غار الماس یکی از جاذبه های اصلی رایلی شرقی برای مسافران تور تایلند است. این غار یک پیاده راه چوبی و نورپردازی مناسب داشته و فرصتی فراهم می کند تا کمی از آفتاب دور بوده و نگاهی کوتاه به خفاش ها و صخره هایی با اشکال خارق العاده بیاندازید. مبلغ ورودی 40 بات است.

شما همچنین می توانید با حدود 10 دقیقه پیاده روی به ساحل فرا نانگ برسید. مسیر اتصال دهنده این دو ساحل، از زیر صخره هایی عبور می کند که دارای غارها و گلفهشنگ هستند. در این مسیر شما همچنین یک راه چالش برانگیز را پیدا خواهید کرد که به تالاب پنهان و اسرارآمیز رایلی ختم می شود. اگر در تور کرابی تمایل داشتید از این تالاب دیدن کنید، تنها در زمان مد کامل بروید. البته توجه داشته باشید به خاطر مسیر گل آلود و پر شیب، دسترسی به این مکان سخت است.

منبع مقاله: ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)

انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1459

به "مقاله: ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: ساحل رایلی شرقی کرابی (تایلند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید