حاکم شدن تفکر سیستمی، جلب رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته است

به گزارش مجله مدیاپلیر، شهردار منطقه 4 در جلسه ارتباط تلفنی سامانه 1888 با شهروندان گفت: جلب رضایتمندی شهروندان و کوشش برای برطرف مسائل شهروندان احتیاج به حاکم شدن یک تفکر سیستمی در بین مدیران و کارکنان شهرداری است.

حاکم شدن تفکر سیستمی، جلب رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته است

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، محمد محمددوست با بیان این مطلب و با اشاره به نقش مهم سامانه های 1888 و 137 در بهبود عملکرد شهرداری تهران گفت: راه اندازی سامانه های مردمی 1888 و 137 و به بلوغ رسیدن این 2 سامانه مردمی در این سال ها توانسته است بسیاری از کاستی ها و مسائلی که گاهاً بعضی از مدیران شهری از آن ها غافل شده اند را شناسایی و یادآوری کند.

او ضمن تاکید بر رسیدگی کیفی و سرعت در پاسخگویی به پیغام های 137 و 1888 گفت: تعداد پیغام های ثبت شده توسط شهروندان در سامانه نظارت همگانی 1888 در هشت ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش 17 درصدی و در سامانه مدیریت شهری 137 کاهش 15 درصدی داشته است و با در نظر دریافت رویکرد فرآیند محور در پاسخگویی به پیغام ها در سامانه 1888 رشد 21 درصدی شاخص کیفیت رسیدگی و در سامانه 137 رشد 5/3 درصدی شاخص رضایتمندی شهروندان و میانگین زمان پاسخگویی به پیغام ها 22 ساعت کاهش داشته است. همچنین همکاران ما چه در نواحی و چه در معاونت ها بر این باورند که باید به موضوع درخواست ها و مسائل مردمی جدی تر پرداخته گردد.

شهردار منطقه 4 افزود: مستمراً عملکرد معاونت ها، ادارات ونواحی به منظور اصلاح و بهبود روش ها رصد می گردد.

محمددوست افزود: با توجه به تنوع و حجم موضوعاتی که شهروندان منطقه 4 از مدیریت شهری مطالبه می نمایند به روش های سنتی کارساز نیست و باید به دنبال یک تفکر سیستمی بود و هم اکنون نیز با این روش اتفاقات خوبی در این منطقه به عنوان وسیعترین و پرجمعیت ترین منطقه پایتخت اتفاق افتاده است. با کوشش و توجه مستمر و پیگیری کارکنان شاهد جلب رضایتمندی شهروندان و کاهش مسائل مردمی به حداقل خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 892

به "حاکم شدن تفکر سیستمی، جلب رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاکم شدن تفکر سیستمی، جلب رضایتمندی شهروندان را به دنبال داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید