بهتاج: دلخوری ها برطرف شده است، ماشین سازی تعطیل نمی شود

به گزارش مجله مدیاپلیر، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از ماشین سازی به عنوان پرسابقه ترین و باشناسنامه ترین این استان یاد کرد و گفت، فعالیت ماشین سازان تعطیل نشده است.

بهتاج: دلخوری ها برطرف شده است، ماشین سازی تعطیل نمی شود

به گزارش خبرنگاران، ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، درباره علت تعطیل اعلام شدن فعالیت های باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: این مورد که باشگاه ماشین سازی فعالیت خود را تعطیل اعلام کرده است، اصلاً صحیح نیست. یکسری دلخوری ها درباره پرداخت بدهی شهرداری به باشگاه، مربوط به چهار پنج سال قبل بود. با توجه به شیوع کرونا کارمندان یک سوم حضور پیدا می کنند و به دلیل این ایام تعطیلی فرایند اداری طول کشید و دلخوری بین باشگاه و شهرداری به وجود آمد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در ادامه تأکید کرد: ماشین سازی پرسابقه ترین و باشناسنامه ترین تیم آذربایجان شرقی است و به هیچ عنوان فعالیت های این باشگاه تعطیل نشده است. دلخوری هم اگر پیش آمده بود با هماهنگی استاندار و شهردار محترم و بنده برطرف شد. ان شاءالله فردا درصدی از این مبلغ پرداخت می شود و هفته بعد هم مابقی بدهی پرداخت خواهد شد.

بهتاج که با رادیو ورزش گفت وگو می کرد، شرح داد: باید آسیب شناسی داشته باشیم، اینکه چرا در ایران افرادی مثل زنوزی می آیند و میلیاردها تومان هزینه می کنند و در نهایت نمی خواهند تیم را نگه دارند. سیستم باشگاهداری ما چه ایراداتی دارد که این افراد در برهه اقتصادی سخت کشور می آیند و بالای 200 تا 300 میلیارد هزینه می کنند و از این کار خسته می شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1150

به "بهتاج: دلخوری ها برطرف شده است، ماشین سازی تعطیل نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتاج: دلخوری ها برطرف شده است، ماشین سازی تعطیل نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید