بدقولی درباره پایتخت و ارتباط آن با یک نامه

به گزارش مجله مدیاپلیر، به رغم اعلام قبلی شبکه اول سیما درخصوص پخش پشت صحنه سریال پایتخت 6، این برنامه دو شب متوالی به روی آنتن نرفت.

بدقولی درباره پایتخت و ارتباط آن با یک نامه

به گزارش خبرنگاران، بینندگان تلویزیون در شرایطی با بدقولی های صداوسیما نسبت به پخش پشت صحنه پایتخت6 روبرو شده اند که در روزهای اخیر و با پخش قسمت پایانی، حاشیه های این سریال به اوج خود رسید و امروز هم نامه ای غیررسمی منسوب به رییس صداوسیما در برخی از رسانه ها منتشر شد که در آن علی عسکری خطاب به میرباقری (معاون سیما) خواستار آن شده بود که بررسی شود حواشی قسمت آخر پایتخت 6، حاصل بی توجهی است یا نتیجه عملیات مرموز دشمن.

رییس صداوسیما همچنین در این نامه تاکید کرده بود: انتظار داریم ضمن برخورد مناسب، برنامه ریزی لازم برای پیشگیری از تکرار چنین مواردی صورت گیرد.

بر اساس این گزارش، نخستین بار اعلام پخش پشت صحنه سریال پایتخت 6 همزمان با پخش آخرین قسمت سریال رخ داد و در قالب زیرنویس اعلام شد که پشت صحنه شنبه (16 فروردین ماه) ساعت 22 و 15 دقیقه روی آنتن می رود اما در شرایطی که انتظار می رفت این برنامه در ساعت مقرر پخش شود، پشت صحنه سریال سیروس مقدم به روی آنتن نرفت تا پخش برنامه ای در همان ساعت درباره شخصیت های سیاسی و حاکمیتی به شائبه ها، تفسیرها و انتساب هایی در فضای مجازی و رسانه ای کشور منجر شود. همچنین به هنگام پخش این برنامه، شبکه اول بار دیگر در زیرنویسی جدید ضمن عذرخواهی از مخاطبش اعلام نمود که پشت صحنه پایتخت 6 روز بعد یعنی یکشنبه (17 فروردین ماه) در ساعت مقرر پخش می شود؛ اما بار دیگر در این روز و این ساعت هم وعده تلویزیون محقق نشد و شبکه اول در حقیقت با حذف پشت صحنه پایتخت از کنداکتور خود، مسابقه ایران با اجرای سام درخشانی را روی آنتن برد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 453

به "بدقولی درباره پایتخت و ارتباط آن با یک نامه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدقولی درباره پایتخت و ارتباط آن با یک نامه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید