تکواندو

لیگ برتر تکواندو قرعه کشی شد، تعویق دو هفته&zwnjای مسابقات

به گزارش خبرنگاران، نشست قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر تکواندو صبح امروز با حضور دبیر فدراسیون، مسئولان سازمان لیگ و نمایندگان برخی تیم ها در محل سالن جلسات خانه تکواندو برگزار گشت و در انتها تیم های حاضر در این مسابقات در دو گروه قرعه کشی شدند. با انصراف...

18 دی 1399

مخالفت شهروندان توکیو با برگزاری بازی های المپیک

تحقیقات جدید نشان می دهد که بیش از نیمی از شهروندان توکیو با برگزاری بازی های المپیک و پارالمپیک در سال 2021 هم مخالف هستند.

16 شهریور 1399

فرهادیان: کرونا مسابقات تکواندوی قهرمانی آسیا را به تعویق انداخت

رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو از تعویق رقابت های قهرمانی آسیا بیروت 2020 به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

29 بهمن 1398

عنوان بهترین جهان را به مردم ایران تقدیم می کنم، دلگیر هستم

رضا مهماندوست بعد از کسب عنوان بهترین مربی سال 2019 جهان ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: این عنوان را به همه مردم ایران تقدیم می کنم و امیدوارم روزی برگشته و در کنار مردم عزیز و برای همه آنها در راستا موفقیت کوشش کنم. همواره خود را یک ایرانی می دانم و...

3 بهمن 1398

فرهادیان: در مرحله نخست مسابقات گرندپری شرکت نمی کنیم

با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم های ملی تکواندو کشورمان ملی پوشان ایران در مرحله نخست مسابقات گرندپری 2018 شرکت نخواهند کرد.

28 دی 1398

شاهکار تاریخی آینده سازان تکواندو، دلایل شکست دختران آنالیز گردد

به گزارش خبرنگاران، پرونده دوازدهمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی نوجوانان دنیا که با حضور 950 تکواندوکار از 118 کور دنیا دوشنبه 20 فروردین ماه در شهر الحمامات تونس شروع شده بود، آدینه شب با قهرمانی تیم ملی کشورمان در بخش پسران بسته شد.

18 آذر 1398