پیشنهادات دبیر فدراسیون وزنه برداری در جلسه IWF، بیرانوند: به دنبال مشخص روز وزنه برداری و تاسیس موزه هستیم

به گزارش مجله مدیاپلیر، دبیر فدراسیون وزنه برداری بعد از موافقت اعضای IWF با پیشنهاداتش، از آنها خواست که اجرایی شدن این موارد را در دستور کار قرار دهند.

پیشنهادات دبیر فدراسیون وزنه برداری در جلسه IWF، بیرانوند: به دنبال مشخص روز وزنه برداری و تاسیس موزه هستیم

محسن بیرانوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیشنهاداتی که به IWF ارائه کرده است، گفت: در آخرین جلسه کمیته آموزش و مربیان فدراسیون دنیای وزنه برداری، پیشنهاداتی را ارائه کردم که مورد تصویب اعضا قرار گرفت اما هنوز اجرایی نشده است. به همین دلیل از IWF خواستم این مسائل را مورد پیگیری قرار دهد.

وی ادامه داد: یکی از این پیشنهادات در مورد نهایی کردن یک روز از بین سه روز پیشنهادی، به عنوان روز دنیای وزنه برداری بود. روزی که برای گرامیداشت آن، از قهرمانان و مردم علاقمند به وزنه برداری خواسته می شود ضمن حفظ پروتکل های بهداشتی، از تمرینات خود در فضای باز فیلم بگیرند و این فیلم ها در سایت فدراسیون دنیای بارگذاری شود.

بیرانوند بیان نمود: مورد دوم بحث انتخاب بهترین مربی دنیا براساس شاخص های تعریف شده است. انتخاب بهترین مربی از بین کشورهایی که بهترین نتیجه را در مسابقات قاره ای و دنیای بدون توسل به دوپینگ به دست آورده اند. موضوع سوم افتتاح موزه وزنه برداری IWF است که این کار برای حفظ میراث وزنه برداری در مقر فدراسیون دنیای انجام و از ورزشکاران و مربیان دنیا خواسته شود که مدال های و کاپ های خود را به موزه اهدا کنند تا با نام خودشان به نمایش گذاشته شود.

وی افزود: همزمان با برگزاری مسابقات دنیای می توان نمایشگاه کوچکی از موزه در محل برگزاری مسابقات را برگزار کرد که همه را ترغیب کند کاپ ها و مدال شان را اهدا کنند. ضمن اینکه می توان به صورت اینترنتی موزه را در سایت فدراسیون دنیای به نمایش گذاشت. اینها مواردی بود که قبلا در کمیته آموزش از سوی ما مطرح شد و مورد تایید اعضا قرار گرفت اما اجرایی نشده بود. قرار است این موارد در دستور جلسه بعدی قرار بگیرد تا اصلاحات لازم روی آن صورت بگیرد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد: پروپوزالی برای ارائه در جلسه ای که قرار بود اسفند ماه همزمان با برگزاری مسابقات جوانان دنیا در بخارست برگزار شود، آماده کرده بودم که یکی در مورد تقدیر از کار گروهی و نتیجه گیری تیمی قهرمان بود و دیگر تاسیس کمیسیون ورزشکاران با حضور ورزشکاران برتر دنیا. پیشنهاد دادم که برای این کار از تمامی ورزشکارانی که در مسابقات دنیای شرکت می کنند رای گیری شود تا 5 نفری که حائز بالاترین آرا می شوند، عضو این کمیسیون شده و بالاترین رای نیز رئیس کمیسیون ورزشکاران فدراسیون دنیای شده و در جلسات IWF حضور داشته باشد. ورزشکاری می تواند در این انتخابات کاندیدا شود که در دو دوره المپیک حضور داشته باشد یا قهرمان دنیا یا قهرمان قاره ای باشد و اینکه سن او حداقل 16 سال بوده و مسلط به زبان انگلیسی باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 616

به "پیشنهادات دبیر فدراسیون وزنه برداری در جلسه IWF، بیرانوند: به دنبال مشخص روز وزنه برداری و تاسیس موزه هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهادات دبیر فدراسیون وزنه برداری در جلسه IWF، بیرانوند: به دنبال مشخص روز وزنه برداری و تاسیس موزه هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید