هکر مشهور مدیر امنیتی توئیتر می گردد

به گزارش مجله مدیاپلیر، توئیتر یک هکر مشهور را به عنوان مدیر امنیتی استخدام نموده تا چالش های امنیتی و مهندسی پیش روی خود را رفع کند.

هکر مشهور مدیر امنیتی توئیتر می گردد

توئیتر با چالش های قانونگذاری بیشماری روبرو است و از سوی دیگر با تهدیدهای امنیتی متعددی دست و پنجه نرم می نماید. به همین دلیل این شبکه اجتماعی اکنون پیترو زاتکو، یکی از هکرهای مشهور دنیا را استخدام نموده تا چالش های مختلف از اشتباهات مهندسی گرفته تا اخبار جعلی را رفع کند.

زاتکو بیشتر به نام هکری خود یعنی ماج (Mudge) شناخته شده و در سمت جدید خود به عنوان مدیر امنیتی توئیتر می تواند تغییراتی در ساختار و عملکرد را پیشنهاد کند. پیش بینی می گردد پس از یک بازبینی 45تا 60 روزه، او مدیریت قابلیت های کلیدی امنیتی توئیتر را برعهده گیرد.

او در یک مصاحبه اختصاصی بیان کرد اطلاعات امنیتی، یکپارچگی سایت، امنیت فیزیکی، یکپارچگی پلتفرم را برای آنالیز سوءاستفاده و دستکاری و همچنین بخش مهندسی را آنالیز می نماید.

این هکر پیش از این بر امنیت شرکت Stripe (پردازش پرداخت آنلاین) نظارت می کرد و قبل از آن در پروژه های خاصی با گوگل همکاری نموده است.

او فعالیت خود را در دهه 1990 میلادی شروع کرد و عضو یک گروه هکرها بود که ابزارهایی برای هک ویندوز منتشر می کردند تا به این ترتیب مایکروسافت را وادار به ارتقای امنیت این پلتفرم نمایند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 837

به "هکر مشهور مدیر امنیتی توئیتر می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "هکر مشهور مدیر امنیتی توئیتر می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هکر مشهور مدیر امنیتی توئیتر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید