قسمت باشد پیراهن پرسپولیس را می پوشم ، بدون شک پرسپولیس یکی از بزرگ ترین تیم های ایران و آسیا است

به گزارش مجله مدیاپلیر، مدافع آلومینیوم اراک در مورد شرایط این تیم در این فصل صحبت های را عنوان نمود.

قسمت باشد پیراهن پرسپولیس را می پوشم ، بدون شک پرسپولیس یکی از بزرگ ترین تیم های ایران و آسیا است

به گزارش خبرنگاران آنلاین، احسان حسینی در خصوص عملکرد این تیم در این فصل گفت: فکر می کنم در مجموع تیم ما عملکرد خوبی را به ثبت رساند و معتقدم اگر به این تیم توجه بیشتری می شد و امکانات بیشتری را در اختیار ما قرار می دادند، قطعا می توانستیم نتایج بهتری را کسب کنیم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. اگر به نتایج توجه کنید ما روند خوبی برابر تیم های صدرنشین و مدعی داشتیم. از طرفی رقابت در لیگ برتر بسیار سخت و فشرده بود و تیم ها تقریبا در یک سطح قرار داشتند و هیچ بازی آسان نبود. در هر صورت ما در این فصل نتیجه خوبی گرفتیم و پیروز شدیم روند امتیازگیری خود در این فصل را ارتقا دهیم.

وی در خصوص عملکرد آلومینیوم اراک در خط دفاعی هم تاکید نمود: ما بعد از پرسپولیس که قهرمان شد برترین خط دفاعی لیگ و بیشترین کلین شیت را در اختیار داشتیم که ماحصل کوشش تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی بود. هر چند تا هفته آخر ما دوشادوش پرسپولیس قرار داشتیم اما متاسفانه گل هایی که در بازی با فولاد خوردیم، این فرصت را از ما گرفت. ولی باز هم خدا را شاکر هستیم چرا که فکر می کنم این آمار برای تیمی که در میانه جدول حضور دارد، این عملکرد بی نظیر است.

مدافع آلومینیوم اراک در خصوص تعداد تساوی های این تیم در این فصل که یک رکورد جالب محسوب می گردد، گفت: به نظرم ما در روند نتیجه گیری خود بدشانس بودیم. اگر بازی های ما دیدن نموده باشید در اغلب بازی های که بازی به تساوی رسید شانس بالایی برای پیروزی داشتیم و اگر از موقعیت هایی که داشتیم، بهره بهتری می بردیم، نتایج بهتری را کسب می کردیم و این نتایج شاید در انتها با برد همراه می شد. از طرفی هم معتقدم تیمی که کمتر می بازد شخصیت جنگنده و خوبی دارد و از این نظر عملکرد تیمی ما جایی تقدیر دارد.

حسینی در خصوص رقابت های لیگ بیست و دوم گفت : لیگ سال جاری نسب به سال های اخیر از حساسیت و جذابیت بیشتری برخوردار بود و سطح مسابقات بسیار بالا بود. تیم ها بازیکنان باکیفیت داخلی و خارجی خوبی را در اختیار داشتند و همین موضوع سطح مسابقات را افزایش داده بود. همانطور که دیدیم رقابت قهرمانی و بعلاوه جدال برای بقا در این فصل تا روز آخر ادامه داشت.

مدافع سابق پرسپولیس در خصوص قهرمانی این تیم در لیگ بیست و دوم گفت : من سه سال و نیم در این تیم حضور داشتم و افتخار داشتم که لباس این تیم را بر تن کنم و در این مدت قهرمانی های مختلفی را با این تیم کسب کردم. من از خانواده پرسپولیسی هستم و از این بابت مسرور هستم که تیم سابق من در یک رقابت حساس پیروز شد به قهرمانی برسد.

وی در خصوص اینکه آیا دوست دارد بار دیگر لباس سرخ پوشان را بر تن کن توضیح داد: در فصلی که گذشت من در آلومینیوم روزهای خوبی را تجربه کردم و در این مدت با تمام وجودم برای این تیم بازی کردم و مطئمن هستم اتفاقا خوب و بزرگی برای این تیم در آینده رخ خواهد دارد، اما بدون شک پرسپولیس یکی از بزرگ ترین تیم های ایران و آسیا است. هر بازیکنی دوست دارد در تیمی مثل پرسپولیس بازی کند. در زمان حضور من در این تیم آن اتفاقاتی که دوست داشتم برای من رخ نداد و می توانست شرایط برای من به گونه ای دیگری رقم بخورد. هیچ چیز در آینده تعیین نیست و قابل پیش بینی نیست. من کوشش خود را می کنم و اگر روزی قسمت باشد دوست دارم دوباره لباس این تیم را بر تن کنم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 خرداد 1402 بروزرسانی: 15 خرداد 1402 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1769

به "قسمت باشد پیراهن پرسپولیس را می پوشم ، بدون شک پرسپولیس یکی از بزرگ ترین تیم های ایران و آسیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمت باشد پیراهن پرسپولیس را می پوشم ، بدون شک پرسپولیس یکی از بزرگ ترین تیم های ایران و آسیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید