صحبت های جنجالی میلاد عبادی پور بعد از صعود تیم ملی والیبال

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرنگاران: میلاد عبادی پور بعد از صعود تیم ملی والیبال ایران به جمع تیم های برتر لیگ ملت های والیبال با ابراز خرسندی از حمایت مردم از تیم ملی والیبال ایران بیان نمود: از تمام بازیکنان و کادر فنی تشکر می کنم و مهم تر از این ها از مردم عزیز ایران که در برد و باخت ها پشت تیم ایران را خالی نکردند، سپاسگزارم. در تمام این مسابقات با تیم ملی همراه بودند دست تک تک این مردم را می بوسم که در بدترین شرایط و باخت ها تیم را تنها نگذاشتند و امیدوارم تا به این جای کار بخش کوچکی از لطف آن ها را جبران کرده باشیم.

صحبت های جنجالی میلاد عبادی پور بعد از صعود تیم ملی والیبال

به گزارش خبرنگاران، او در ادامه اضافه نمود: از ابتدا هم کاری به منتقدان مغرض والیبال نداشتیم و دشمن را در بیرون از ایران می دیدیم در حالی که دشمن داخل ایران بود. حتی اگر الان قهرمان المپیک هم می شدیم باز همین منتقدان می گفتند این اتفاق شانسی بود. با این افراد کاری نداریم همان طور که در گذشته هم با این نقد ها کاری نداشتیم. جا دارد حتی از آن ها تشکر کنیم که اگر این منتقدان نبودند شاید این اتفاقات سال های اخیر برای والیبال رخ نمی داد. تشکر ویژه از آن ها دارم به خاظر اینکه این انگیزه را به بازیکنان دادند تا با تلاش صد درصدی بیشتر مسابقات را ببریم و خوب پیش رویم.

عبادی پور با تاکید بر این که بازیکنان بدون توجه به حرف ها بهترین اتفاق ممکن را رقم زدند، شرح داد: از همان ابتدا هم می دانستیم که تیم جوانی داریم و برای کسب تجربه بازی می کنیم. خداراشکر که این کسب تجربه باعث خوشحالی مردم شد و جوانان تیم ایران بیشتر از روز های گذشته پیشرفت داشته باشند و بهترین خودشان باشند.

وی در خصوص افزایش تجربه بازیکنان با توجه به دیدار های دشواری که پشت سر گذاشته اند، گفت: هرچه تجربه کسب کنید باز هم بی تجربه هستید. نه در ورزش؛ حتی در زندگی شخصی هم همین طور است شاید اتفاقاتی رخ دهد که پیش از آن برای کسی رخ نداده باشد. حتی اگر در مرحله نهایی ببازیم و حذف شویم باز هم می گویم دم تک تک بازیکنان گرم که تا اینجا صبوری به خرج داده و صد درصد توان خود را در تمام بازی ها گذاشتند. هرچند که مصدومیت های جزیی داشتند، اما دم همه شان گرم که پشت تیم را هیچ گاه خالی نکردند و توان خود را گذاشتند. به آن ها تبریک می گویم، چون نشان دادند روز به روز پیشرفت می کنند. امیدوارم پیشرفت شان ادامه دار باشد.

کاپیتان تیم ملی والیبال با تاکید بر این که مهم نیست در مرحله نهایی چه اتفاقی رخ می دهد، گفت: مسلما برای پیروزی به مرحله نهایی خواهیم رفت، اما تا به این جا بد جلو نرفته ایم و برای شخص من صعود امروز بهترین اتفاق ممکن بود. به خاطر اینکه همان اول هم می دانستیم که برای کسب تجربه وارد این مسابقات شدیم. نباید با برد های اخیر انتظار بیش از حد از تیم داشته باشیم. تا به امروز خوب پیش رفته ایم و امیدوارم این اتفاقات خوب برای تیم و مردم ایران ادامه دار باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1618

به "صحبت های جنجالی میلاد عبادی پور بعد از صعود تیم ملی والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبت های جنجالی میلاد عبادی پور بعد از صعود تیم ملی والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید