شهریار مغانلو در پرسپولیس؛ باور کنیم؟

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرنگاران: ماجراجویی پرسپولیس در بازار جابجایی فوتبال ایران تمامی ندارد؛ این باشگاه پس از آنکه چندین مهره ارزشمند را به خدمت گرفته همچنان در کوشش است تا چند بازیکن دیگر را هم به ترکیب اضافه کند. پرسپولیس بعد از تقویت خطوط دروازه، دفاعی و میانی حالا قصد خریدن مهاجم دارد.

شهریار مغانلو در پرسپولیس؛ باور کنیم؟

به گزارش خبرنگاران، این باشگاه در این پست 2 بازیکن را زیر نظر گرفته است. اولی کاسیانو برزیلی است که در لیگ پرتغال بازی می نماید. شایعه شده پرسپولیسی ها پیش قرارداد را برای این بازیکن فرستاده اند و او به زودی قرار است به ایران بیاید. برای مهاجم دوم، اما حرف و حدیث زیاد است؛ اگرچه بسیاری از شیخ دیاباته حرف می زنند، ولی یحیی گل محمدی اصرار زیادی تا مسئولان باشگاه پرسپولیس هرطور شده شهریار مغانلو را به این تیم برگردانند. شهریار از لیگ پرتغال به عنوان بازیکن قرضی به پرسپولیس آمد، ولی بعد از حضور کوتاه مدتش در این باشگاه سر از سپاهان درآورد.

جدایی او از پرسپولیس و پاک کردن عکس هایی که با پیراهن این باشگاه داشت چندان باب میل طرفداران باشگاه نبود و دلخوری های مکرری به وجود آمد. با این حال، شهریار که استارت بدی در سپاهان داشت رفته رفته به خودش آمد و توانست 8 بار برای این تیم اصفهانی گلزنی کند.

حالا که شایعه بازگشت او به پرسپولیس مطرح شده، ولی شرایط به این سادگی نخواهد بود. درست است که پرسپولیس در این فصل توانسته بازیکنان زیادی از سپاهان جذب کند، ولی مسئله اینجاست که شهریار با سپاهان قرارداد دارد و بعید است تیم سپاهان اجازه خروج این مهاجم آنهم به مقصد تیم رقیب را بدهد. به همین علت است که باور حضور شهریار مغانلو در پرسپولیس آنهم در همین روز هایی که چندین مهره این تیم سر از تهران درآورده اند به این سادگی ها امکان پذیر نباشد.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1401 بروزرسانی: 29 تیر 1401 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1613

به "شهریار مغانلو در پرسپولیس؛ باور کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهریار مغانلو در پرسپولیس؛ باور کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید