شایعه ای در پرسپولیس که حقیقت داشت

به گزارش مجله مدیاپلیر، سیامک نعمتی در جابجایی زمستانی فصل قبل در فهرست مازاد نهاده شد و یحیی گل محمدی او را نخواست. بعد از کش و قوس های زیاد وقتی سیامک با باشگاه پرسپولیس برای جدایی به توافق نرسید، این بازیکن به تیم برگشت، ولی خیلی فرصت بازی کردن پیدا نکرد. او و یحیی گل محمدی زمانی رابطه بسیار خوبی با هم داشتند و نعمتی یکی از بازیکنان مورد علاقه یحیی بود. با این حال حضور او در فهرست مازاد باعث شد تا خیلی ها مدعی شوند این دو رابطه خوبی ندارند و ارتباط گرم آن ها رو به سردی رفته است. حتی عده ای پا را فراتر گذاشتند و مدعی شدند استاد و شاگرد در اواخر فصل قبل با هم قهر بودند و صحبت خاصی بین آن ها رد و بدل نمی شد.

شایعه ای در پرسپولیس که حقیقت داشت

جابجایی تابستانی از راه رسید و مطابق انتظار نعمتی باز هم در فهرست مازاد یحیی گل محمدی نهاده شد. این بار سیامک بعد از چند سال از پرسپولیس جدا شد و به شدت هم از جدایی اش ناراحت بود. همسر و برادر سیامک خیلی تند به گل محمدی حمله کردند و خود این بازیکن هم بیان کرد یک نفر نگذاشت او در پرسپولیس بماند!

پر واضح بود که منظور نعمتی از آن یک نفر گل محمدی است. یحیی در صحبت هایش قبل از آغاز فصل از همه بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند، تشکر کرد، ولی در این بین خبری از سیامک نبود و سرمربی پرسپولیس اسمی از این بازیکن نیاورد. سیامک در نهایت راهی تراکتور شد و روز انتقام هم خیلی زود از راه رسید. قرعه کشی بازی ها تقابل سیامک و یحیی را به هفته دوم انداخت و همه منتظر رویارویی این بازیکن مقابل تیم سابقش بودند.

خمس هم برخلاف بازی اول، نعمتی را در ترکیب اصلی قرار داد تا از انگیزه این بازیکن مقابل تیم سابقش نهایت استفاده را ببرد. اتفاقی که البته رخ نداد و سیامک مقابل همبازیان قدیمی یک روز کاملا معمولی را سپری کرد.

بعضی فکر می کردند سیامک برای این که با یحیی روبرو نگردد، اصلا به سمت نیمکت پرسپولیس نخواهد رفت. با این حال این بازیکن برخلاف پیش بینی ها عمل کرد و قبل از آغاز بازی به سمت نیمکت حریف رفت و با همه اعضای این تیم هم خوش و بش کرد، جز یک نفر! سیامک اصلا به سمت گل محمدی نرفت تا تعیین گردد اختلاف بین این دو و شایعاتی که در خصوص قهر بودن نعمتی و گل محمدی مطرح شده، درست است و نه گل محمدی دل خوشی از نعمتی دارد و نه این بازیکن دوست داشت استاد سابقش را ببیند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 27 مرداد 1402 بروزرسانی: 27 مرداد 1402 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1798

به "شایعه ای در پرسپولیس که حقیقت داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه ای در پرسپولیس که حقیقت داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید