ربیعی: عجول بودیم و اعتماد به نفس مان کم بود، 10 نفره نمی شدیم، گل می زدیم

به گزارش مجله مدیاپلیر، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: برابر پرسپولیس 10 نفره شدیم و اگر این اتفاق رخ نمی داد می توانستیم به گل دست پیدا کنیم.

ربیعی: عجول بودیم و اعتماد به نفس مان کم بود، 10 نفره نمی شدیم، گل می زدیم

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی پس از شکست یک بر صفر مس رفسنجان مقابل پرسپولیس گفت: به آقای گل محمدی تبریک می گویم. بازی خوبی داشتیم. نیمه اول را کنترل کردیم و نیمه دوم اسیر یک ضربه کرنر شدیم. بعد از آن که حملات مان را طرح ریزی کردیم اما متاسفانه 10 نفره شدیم و کارمان سخت شد. به بچه های خودمان خسته نباشید می گویم.

وی در نشست خبری نیز گفت: با اینکه برنامه داشتیم و می دانستیم سیدجلال حسینی در بازی هفته گذشته هم روی ضربه ایستگاهی گل زده، اما بازهم گل زد. سعی کردیم به بازی مسلط شویم تا به گل برسیم. دو سه توپ وارد محوطه جریمه پرسپولیس کردیم و نزدیک به گل هم شدیم، اما با اخراج یک بازیکن کارمان سخت شد.

وی ادامه داد: به بازیکنانم تبریک می گویم که کوشش کردند و یک جاهایی خوب هم بودند. با این حال آنها گاهی عجول بودند یا اعتماد به نفس شان کم بود که البته به چند بازیکن جوان مان حق می دهم دچار اشتباه شوند. آنها برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می کردند و همین جا باید اشتباه نمایند و ساخته شوند. با این حال خوشحالم در اولین سالی که به لیگ برتر صعود کردیم، شخصیت خوبی برای مس ساخته ایم و اگر نقطه ضعفی هم داشته باشیم، باید این آنها را رفع کنیم.

سرمربی مس رفسنجان درباره اینکه آیا 10 نفره شدن تیمش باعث شد آنها نتوانند گل را جبران نمایند، گفت: کریم زاده بازیکن جوانی است و من خیلی او را دوست دارم. بازیکن بومی خودمان است و عملکرد بسیار خوبی هم دارد. از بازیکنانم راضی هستم، اما 10 نفره شدن کار ما را سخت کرد. بچه های ما جوان هستند و تجربه کمی دارند. کریم زاده در خطای دوم عجله کرد. اگر عجله نمی کرد و اخراج نمی شد، می توانستیم به گل برسیم، چون به دروازه پرسپولیس نزدیک شده بودیم. مطمئناً تیمی با ظرفیت و پتانسیل ما نمی تواند مقابل تیمی چون پرسپولیس دائماً موقعیت داشته باشد و باید از تک موقعیت ها به گل برسیم. با این حال اگر یازده نفره بودیم شرایط بهتر می شد، اما حدود 25 دقیقه 10 نفره بودیم و فشار زیادی روی تیم ما بود. ناراحتم که نتیجه نگرفتیم و می توانستیم امتیاز بگیریم، اما این بازی برای ما تمام شد و دیگر به این مسابقه فکر نمی کنیم.

ربیعی در مورد عملکرد تیمش در لیگ این فصل، گفت: ما یک فراوری هدف و یک فراوری راندمان داریم. باشگاه هدفی دارد که ما باید راندمانی برای آن ایجاد کند. ما هدف مان را به خوبی دنبال کردیم، چون برای تیمی که تازه به لیگ برتر صعود می نماید، حفظ تیم در لیگ بسیار مهم است و خیلی از تیم های تازه وارد سقوط می نمایند. سعی می کنیم در ادامه مسابقات هم خوب نتیجه بگیریم و تیم را حفظ کنیم. با این حال از 10 سهمیه ای که برای جذب بازیکن لیگ فزونی داشتیم، 5 بازیکن با تجربه خود را نداشتیم از جمله نورمحمدی و قاضی که بازیکنان با تجربه ما هستند. علاوه بر آنها آشوری هم مصدومیت داشت و ما آقاجان پور و سالاری را هم در اختیار نداشتیم. برای تیمی مثل ما وقتی این تعداد بازیکن را مقابل پرسپولیس نداریم، نتیجه دریافت سخت می گردد. از عملکرد بازیکنانم راضی هستم، اما از نتیجه نمی توانم رضایت داشته باشم.

وی درباره قضاوت حمید حاج ملک گفت: به داوری احترام می گذارم، اما روی یک دو صحنه با آقای حاج ملک اختلاف نظر دارم. او با پرسپولیس مهربانانه بود و یکی دو توپ هم از پشت سر گرفتیم که داور سوت زد. یک سوت هم به سود ما نبود و در یک صحنه که خیلی اعتراض کردم، عقیل کعبی تکل زد که نه به بازیکن رسید و نه به بازیکن، اما داور خطا گرفت. از یاری پرسیدم شما که دیدید مگر با سیستم رادیویی به داور یاری نمی کنید، اما گویا این سیستم هم خراب است.

سرمربی تیم مس درباره عملکرد بازیکنانش گفت: هومن ربیع زاده 21 ساله است. این بازیکنان جوان باید در همین بازی ها آبدیده شوند. ما البته اشتباه فردی هم داشتیم اما باید خودمان را ترمیم کنیم. تیم تازه و جدیدی هستیم که از لیگ دسته اول آمدیم و با تیمی بازی کردیم که نایب قهرمان آسیاست. تیمی هستیم که 13 بازیکن مان تغییر نموده و شخصیت خوبی داریم.

ربیعی درباره گل خوردن از روی ضربه ایستگاهی گفت: این تنها اشتباه فنی است که از آن ناراحت هستم. روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتیم. شاید پرسپولیس موقعیت های دیگری داشت و ما سعی کردیم بازی را کنترل کنیم. با این حال یکی دو موقعیت هم خودمان داشتیم. وقتی با چنین تیمی بازی می کنید که چهار دوره قهرمان لیگ شده و باز هم بازی می کنید، خیلی سخت است که روی ضربه ایستگاهی گل بخورید. بازیکنان ما روی ضربه ایستگاهی باید تمرکز بیشتری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 992

به "ربیعی: عجول بودیم و اعتماد به نفس مان کم بود، 10 نفره نمی شدیم، گل می زدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: عجول بودیم و اعتماد به نفس مان کم بود، 10 نفره نمی شدیم، گل می زدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید