جزئیات پرداخت وام ضروری به این گروه از بازنشستگان ، مبلغ وام و زمان ثبت نام

به گزارش مجله مدیاپلیر، صندوق بازنشستگی فولاد برای پرداخت وام ضروری 20 میلیونی با نرخ کارمزد 4 درصد به بازنشستگان، تفاهم نامه ای را با یک بانک به امضا رساند.

جزئیات پرداخت وام ضروری به این گروه از بازنشستگان ، مبلغ وام و زمان ثبت نام

به گزارش خبرنگاران، صندوق بازنشستگی فولاد در راستای اعطای تسهیلات رفاهی به بازنشستگان این صندوق تفاهم نامه ای را به امضا رساند که به واسطه آن بازنشستگان این صندوق می توانند وام 20 میلیون تومانی دریافت نمایند.

حجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، همزمان با هفته دولت از امضای تفاهم نامه با بانک رفاه برای پرداخت وام ضروری 20 میلیونی به بازنشستگان صندوق اطلاع داد.

وی گفت: پس از امضای تفاهم نامه صندوق و بانک صادرات که به موجب آن به بازنشستگانی که حساب حقوقی آن ها در بانک صادرات باشد وام ضروری پرداخت می گردد، با پیگیری های اجرا شده توانستیم با بانک رفاه نیز تفاهم نامه مشابهی امضا کنیم تا حدود 45 هزار بازنشسته ای که حساب حقوقی آن ها در بانک رفاه است وام ضروری 20 میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد و اقساط 24 ماهه دریافت نمایند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اضافه نمود: بازنشستگان واجد شرایط می توانند از روز شنبه 11 شهریور ماه 1402 با مراجعه به سایت صندوق فولاد، به سایت صندوق فولاد برای دریافت وام به صورت الکترونیکی مراجعه نمایند.

کاظمی اعلام کرد: با توجه به اینکه حساب حقوقی بخشی از بازنشستگان صندوق در بانک ملی است، درصدد هستیم تا با این بانک نیز تفاهم نامه مشابهی منعقد کنیم و پیگیری های ما در این خصوص ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 شهریور 1402 بروزرسانی: 8 شهریور 1402 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1802

به "جزئیات پرداخت وام ضروری به این گروه از بازنشستگان ، مبلغ وام و زمان ثبت نام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات پرداخت وام ضروری به این گروه از بازنشستگان ، مبلغ وام و زمان ثبت نام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید