تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود

به گزارش مجله مدیاپلیر، به گزارش خبرنگاران، محمدرضا صالحیان سرپرست دبیری فدراسیون طی مصاحبه با روابط عمومی بیان نمود: در ابتدا از حسن اعتماد دکتر طباطبایی برای این انتصاب کمال تشکر و قدردانی را دارم، همچنین از زحمات دبیر سابق فدراسیون تشکر می کنم. وظیفه و مسئولیت سنگینی در این سمت بر دوش من خواهد بود، بسکتبال رشته بسیار مهمی در همه جای جهان محسوب می گردد و در کشور ما هم موفقیت های زیادی در این رشته به دست آمده است.

تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود

صالحیان ادامه داد: با توجه به اینکه در آستانه رویدادهای بسیار مهمی از جمله مسابقات بسکتبال سه نفره انتخابی المپیک توکیو بانوان، پنجره سوم کاپ آسیایی و از همه مهم تر المپیک توکیو هستیم، باید با تمرکز بیشتری و دور از هرگونه حاشیه برای موفقیت هرچه بیشتر تیم های ملی کشورمان کوشش کنیم. خوشبختانه نظم خوبی در بخش های مختلف فدراسیون وجود دارد و نیروهای ارزشمندی مشغول به کار هستند، انشالله بتوانیم این نظم را تقویت و در همین راستا حرکت کنیم.

سرپرست دبیری فدراسیون اذعان داشت: از روز گذشته رسانه های مختلفی با من تماس گرفتند، از لطف یکایک آن ها نیز بسیار سپاسگذارم اما باتوجه به این که من تازه امروز در اتاق خود مستقر شدم، تا سه هفته آینده به آنالیز امور جاری و برنامه های پیشرو خواهم پرداخت. انشاالله طی یک ماه آینده، در فرصتی مناسب جوابگوی تمام رسانه هایی که در این دو روز با من تماس گرفتند، خواهم بود.

محمدرضا صالحیان از داوران سابق بین المللی و چهره های خوشنام بسکتبال در داخل و خارج کشور است که از سال 2011 در لیست داوران بین المللی فیبا نهاده شد. وی به زودی وارد لیست ناظران بین المللی فیبا خواهد شد. صالحیان همچنین به عنوان داور الیت فدراسیون جهانی بسکتبال، ترجمه چندین کتاب قوانین رسمی بسکتبال را در کارنامه خود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 خرداد 1400 بروزرسانی: 25 خرداد 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1166

به "تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید