برترین های پروژه آهنگسازان جوان معرفی شدند

به گزارش مجله مدیاپلیر، تهران (پانا) - نام برگزیدگان مرحله دوم فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور اعلام شد.

برترین های پروژه آهنگسازان جوان معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی نشر موسیقی پتریکور، نیمه مردادماه سال جاری سرانجام مهلت ارسال آثار به اولین دوره پروژه آهنگسازان جوان بود که از سوی نشر پتریکور راه اندازی شده است. از مجموع 86 اثر دریافت شده برای این فراخوان، 78 اثر واجد شرایط داوری تشخیص داده شدند و کارگروه انتخاب از این میان، 12 اثر را برای حضور در مرحله دوم برگزیدند. در ادامه، برای 12 آهنگساز راه یافته به مرحله دوم فرصتی2 ماهه فراهم شد تا با شرکت در جلسات خصوصی و گروهی، آثار خود را اصلاح و نسخه نهایی را برای داوری مرحله دوم به نشر پتریکور دوباره ارسال نمایند. در ادامه، کارگروه انتخابِ اولین دوره پروژه آهنگسازان جوان 6 اثر را برای اجرا توسط کلاریز کشاورز و ضبط و انتشار از سوی نشر موسیقی پتریکور برگزیدند.

طبق اعلام کارگروه انتخابِ آثار؛ رضا والی، ارشیا صمصامی نیا، کلاریز کشاورز و امین شریفی، در گروه الف (آهنگسازان زیر بیست وپنج سال)، اَرشان نجفی زاده سال 1380، فرزان سلسبیلی زاده سال 1377 و علی صادقی زاده زاده سال 1376 به عنوان نفرات اول تا سوم و در گروه ب (آهنگسازان بالای بیست وپنج تا سی وپنج سال)، پیمان صالحیان متولد سال 1364، کامیار بهبهانی متولد سال 1365 و آتا قویدل متولد سال 1366 به ترتیب به عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.

در ادامه بناست تا پس از اجرای 6 اثر برگزیده مرحله دوم، از هر گروه سنی یک آهنگساز برای دریافت جایزه فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور برگزیده گردد.

علاقه مندان می توانند به وسیله پایگاه اطلاع رسانی نشر پتریکور به نشانی www.petrichor-records.com، صفحه رسمی این نشر در اینستاگرام به نشانی [email protected] و صفحه رسمی این نشر در فیس بوک به نشانی PetrichorNewMusic در جریان تازه ترین رویدادهای مربوط به این نشر موسیقی در داخل و خارج از ایران قرار بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 803

به "برترین های پروژه آهنگسازان جوان معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین های پروژه آهنگسازان جوان معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید