اطلاعیه باشگاه ذوب آهن در مورد خبر برکناری علیرضا منصوریان

به گزارش مجله مدیاپلیر، باشگاه ذوب آهن با انتشار اطلاعیه ای تغییر کادر فنی و برکناری علیرضا منصوریان از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را تکذیب کرد.

اطلاعیه باشگاه ذوب آهن در مورد خبر برکناری علیرضا منصوریان

در این اطلاعیه آمده است: متاسفانه و با کمال تعجب در چند هفته اخیر شاهد نشر اکاذیب و انتشار اخبار نادرستی در رابطه با سرمربیگری و هدایت تیم فوتبال ذوب آهن در لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور هستیم. اگرچه مجموعه ای به قدمت و سابقه باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان هیچ گاه تحت تأثیر شایعات بی اساس قرار نگرفته و هواداران با بصیرت آن نیز اخبار نادرست منتشر شده در این زمینه را باور نمی کنند، لذا جهت آگاهی افکار عمومی ضروری است واقعیت در این زمینه نیز به اطلاع مخاطبان عزیز به خصوص هواداران ذوب آهن اصفهان برسد.

لذا ضمن تکذیب تمامی اخبار و افراد مطرح شده در فضای مجازی به عنوان سرمربی تیم ذوب آهن، به اطلاع علاقه مندان و هواداران فهیم می رساند که هیات مدیره، مدیرعامل و مجموعه باشگاه با قاطعیت تمام از علیرضا منصوریان سرمربی خوشفکر و با دانش تیم ذوب آهن حمایت نموده واعلام می دارد که ایشان با اقتدار سرمربی تیم ذوب آهن بوده و خواهد بود.

هر گونه خبر و برآورد در این رابطه کذب محض بوده وباشگاه ذوب آهن تعقیب قضایی کسانی که اینگونه اخبار کذب را جهت تشویش افکار عمومی و هواداران منتشر می کنند حق قانونی خود می داند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 12

به "اطلاعیه باشگاه ذوب آهن در مورد خبر برکناری علیرضا منصوریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه ذوب آهن در مورد خبر برکناری علیرضا منصوریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید