آقای سیدجلال حسینی؛ لطفاً خداحافظی نکن!

به گزارش مجله مدیاپلیر، انگار نه انگار که سیدجلال حسینی پا به 39 سالگی گذاشته است. کاپیتان پرسپولیس در این سن و سال که همبازیانش اغلب بازنشسته یا مربی شده اند نه تنها مفید بازی می نماید بلکه گل های سه امتیازی هم می زند.

آقای سیدجلال حسینی؛ لطفاً خداحافظی نکن!

اگر سه گل قبلی سیدجلال از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسید، این یکی روی یک شوت زیبا به ثمر رسید تا ثابت گردد او یک بازیکن همه فن حریف است. بهترین گلزن این فصل پرسپولیس احمد نوراللهی با 6 گل است و حالا سیدجلال در رتبه دوم قرار می گیرد تا در غیاب مهاجمان گلزن، این دو بار اصلی گلزنی را بر دوش داشته باشند. هفته های گذشته کاپیتان قرمزها گل سه امتیازی زد و حالا هم در بازی با سایپا ترک عادت نکرد. پرسپولیس با 9 امتیاز حاصل از گلزنی حسینی حالا صدرنشین لیگ برتر و مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی لیگ بیستم است. از زمان حضور سیدجلال حسینی در خط دفاع تیم پرسپولیس، آنها عملکرد دفاعی بسیار خوبی داشته اند. پرسپولیسی ها چهار فصل متوالی بهترین خط دفاع لیگ شدند و در لیگ بیستم نیز تا به امروز 8 گل خورده اند. بدون شک تمام ارکان دفاعی در این موفقیت ها نقش دارند اما کمتر کسی است که سیدجلال 39 ساله را مهم ترین عنصر دفاعی پرسپولیس نداند. کاپیتان و مدافع تیم پرسپولیس تهران در آخرین ماه های 39 سالگی اش، از آمادگی بدنی بالایی برخوردار است. او که بدون شک یکی از بهترین مدافعان میانی نسل خود است. اغراق نیست اگر بگوییم در تاریخ فوتبال ایران کمتر مدافعی مثل او قدرت حضور رهبرمأبانه، توانایی خواندن بازی و کنترل نبض خط دفاعی تیمش را در دوران حضور در پرسپولیس داشته است. در چهار، پنج سال گذشته برای باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس نقش یک کاپیتان، یک صخره، یک گلزن، یک قهرمان و یک امید را داشته و رهبری تیمش را در چهار قهرمانی پی در پی لیگ برتر و دو فینال لیگ قهرمانان آسیا عهده دار بوده است.

با این عملکرد مطلوب آن هم در 39 سالگی باید همه پرسپولیسی ها به ویژه کادر فنی این تیم و یحیی گل محمدی از سیدجلال حسینی بخواهند حالا حالاها به خداحافظی از فوتبال فکر نکند. این مدافع با تجربه با همین آمادگی می تواند حداقل دو سال دیگر هم در پرسپولیس و لیگ برتر با قدرت بازی کند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1070

به "آقای سیدجلال حسینی؛ لطفاً خداحافظی نکن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای سیدجلال حسینی؛ لطفاً خداحافظی نکن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید