10 استایل زنانه ترندی و مجذوب کننده با شومیز

به گزارش مجله مدیاپلیر، در فصل های گرم سال پیدا کردن آیتم های مناسب و در عین حال شیک برای روزهای گرم یکی از دغدغه های افراد است. یکی از این آیتم های مناسب برای فصل گرم سال شومیزها هستند. این آیتم ها که سال جاری جزو آیتم های ترند و مد روز در تابستان 1402 محسوب می شوند می توانند هم در استایل های روزمره تابستانی و هم در استایل های رسمی و شیک مخصوص مهمانی ها به زیبایی ست شوند. و اما در استایل با شومیز چه آیتم هایی را می توانید با انواع شومیز ست کنید و استایل های مجذوب کننده و خاص تابستانه بسازید؟

10 استایل زنانه ترندی و مجذوب کننده با شومیز

در این مطلب 10 ست مجذوب نماینده و شیک زنانه با شومیز را پیشنهاد دادیم. از این چیدمان آیتم ها در این استایل های زیبا می توانید ایده بگیرید و ست هایی کاربردی و دوست داشتنی برای خودتان بسازید.

1. ترکیب شومیز زنانه با شلوار جین جذب در استایل کژوال

در استایل کژوال تابستانه ترکیب شومیزهای خنک با جین راسته یکی از کلاسیک ترین ترکیب هاست. در زیر شومیزتان می توانید یک نیم تنه یا تاپ هم ست کنید و دکمه های شومیزتان را باز بگذارید. در این ست خنک تابستانه یک شومیز باجنس پارچه لایوسل از برند اسمارا انتخاب نموده ایم که با یک شلوار جین جذب، یک کفش روزمره جیر به رنگ آبی، یک نیم تنه ی سفید و یک کیف چرمی به رنگ آبی یخی ست می گردد.

2. استایل با شومیز و شلوار پارچه ای

اگر می خواهید با شومیز یک استایل کژوال اسمارت و نیمه رسمی مجذوب نماینده داشته باشید کافیست شومیز را با یک شلوار پارچه ای شیک ست کنید. البته در این استایل بهتر است شومیزتان را داخل شلوار قرار داده و آن را با یک کمربند مجذوب نماینده متناسب با رنگ آیتم های انتخابی تان ست کنید. در این ست مجذوب نماینده و کژوال اسمارت تابستانه به سراغ یک شومیز فیت کرپ از برند اسپیور رفته ایم که رنگی ذغالی دارد و در ترکیب با دیگر آیتم های ست پالت شیک و مجذوب نمایندهی تشکیل شده از رنگ های نسکافه ای و کرم خلق می نماید. یک شلوار خمره ای لینن به رنگ نسکافه ای، یک جفت کفش کالج به رنگ کرم و یک کیف رو دوشی شیک چرمی به همین رنگ دیگر اجزای ست تابستانه و شیک پیشنهادی ما را تکمیل می نمایند.

3. استایل با شومیز و دامن میدی

در استایل های شیک و کژوال اسمارت و خاص ترکیب دامن میدی به خصوص دامن های نیم کلوشی که در قسمت کمر جمع می شوند همراه شومیز می تواند بسیار شیک باشد. در این استایل هم باید شومیز را داخل دامن قرار داده و کمربند ببندید. یک شومیز زیبای پنبه ای به رنگ خردلی از برند آر ان اس، یک کفش کالج و یک کیف چرمی رو دوشی به همین رنگ انتخاب های ما در این ست دوست داشتنی هستند که با یک دامن میدی نیم کلوش مشکی رنگ تکمیل می شوند.

برای مجذوب نماینده تر شدن این استایل می توانید یک مینی اسکارف مجذوب نماینده توری با طرح گل های بابونه و یک عینک آفتابی خاص با قاب خردلی به این ست اضافه کنید. همراه با دامن میدی می توانید یک جوراب شلواری رنگ پا و یا مشکی انتخاب کنید و بپوشید.

4. استایل خیابانی با شومیز و دامن بلند نخی

دامن های بلند نخی یکی دیگر از آیتم های مجذوب نمایندهی هستند که در فصل تابستان می توانید با شومیزها ست کنید و بپوشید. در این استایل هم می توانید شومیزتان را روی دامن قرار دهید و هم این که آن را داخل دامن قرار داده و کمربند ببندید. در این استایل مجذوب نماینده یک شومیز چهارخانه نخی با ترکیب رنگی سفید و سبز سیر از برند اسپیور انتخاب نموده ایم که با دیگر آیتم های ست یک پالت رنگی مجذوب نماینده تشکیل شده از رنگ های نسکافه ای، سفید و سبز را تشکیل می دهند. یک کیف جیر نسکافه ای رو دوشی، یک جفت کفش جیر کالج به همین رنگ و یک دامن بلند نخی یه رنگ نسکافه ای دیگر انتخاب های ما برای این ست کژوال و مجذوب نماینده خیابانی هستند. کفش های کالج، صندل های بندی و کتانی های اسنیکر برترین گزینه ها برای استایل هایی با این ترکیب هستند.

5. استایل خیابانی با شومیز و پیراهن ساحلی

اگر می خواهید در فصل تابستان از پیراهن های ساحلی پر نقش و نگار و زیبا در استایل های خنک تابستانی تان بهره ببرید بهتر است بدانید که شومیزها یکی از برترین آیتم ها برای ترکیب در این استایل محسوب می شوند. فقط باید ترکیب رنگی را هم به درستی رعایت کنید و اکسسوری های مناسب را هم درست انتخاب کنید تا استایلتان مجذوب نماینده تر باشد. در این ست مجذوب نماینده یک پیراهن گلدار ساحلی انتخاب نموده ایم که با یک شومیز نخی اورسایز کرم از برند سولا ست می گردد.

برترین انتخاب به عنوان کفش در این استایل صندل بندی تخت است اما اگر یک جفت کتانی اسنیکر سفید و ساده هم در کمد لباستان دارید می تواند در این استایل ست گردد. یک کیف چرمی رو دوشی به رنگ قهوه ای و یک عینک آفتابی به رنگ نسکافه ای و قاب گرد می تواند این استایل را مجذوب نماینده تر کند.

6. استایل شیک و رسمی با شومیز و کت و شلوار

برای پوشیدن کت و شلوار شیک زنانه شومیز یکی از برترین انتخاب هاست؛ به خصوص شومیزهای سفید که با هر رنگی ست می شوند. در این استایل شیک و رسمی یک جفت کت و شلوار مازراتی به رنگ کرم را با یک شومیز سفید و ساده لاکرا از برند بادی اسپینر ست نموده ایم. دیگر آیتم های انتخابی ما در این ست شیک و رسمی یک جفت کفش پاشنه بلند پمپی سفید و یک کیف دستی چرمی به همین رنگ است و در نهایت یک ست زیورآلات مرواریدی این ست شیک زنانه را تکمیل می نماید.

7. استایل اسپرت و راحت خیابانی با شومیز و شلوار مام استایل

یکی از برترین ترکیب های اسپرت و راحت در فصل تابستان ترکیب شومیز و شلوار جین مام استایل است. در این ست مجذوب نماینده اسپرت یک شومیز نخی به رنگ آبی روشن از برند آر ان اس را با یک شلوار جین مام استایل، یک جفت کفش کتانی اسنیکر سفید، یک کوله پشتی زیبا به رنگ آبی یخی، یک کلاه کپ سفید و یک عینک آفتابی ویفری ست نموده ایم.

8. ترکیب شومیز زنانه اورسایز و دامن شلواری برای روزهای گرم تابستانی

یکی از برترین انتخاب ها برای ست کردن با دامن شلواری در روزهای گرم تابستانه شومیز است. بسته به سلیقه تان هم می توانید شومیزهای فیت را با این استایل بپوشید و هم شومیزهای اورسایز. در این ست مجذوب نماینده تابستانه یک شومیز راه راه بسیار زیبا از برند مو را انتخاب نموده ایم که با یک دامن شلواری سفید، یک جفت صندل بندی به همین رنگ، یک کیف رودوشی کوچک چرمی به رنگ سفید شیری و یک عینک بسیار مجذوب نماینده با قاب گربه ای سفید ست می گردد. می توانید شومیزتان را با یک تاپ سفید ست کنید و دکمه های شومیز را باز بگذارید. در این استایل بهتر است شومیز را روی دامن شلواری قرار دهید.

9. استایل بوهو با شومیز و دامن بلند

اگر به استایل بوهو علاقه مندید ترکیب شومیزهای گلدوزی شده و دامن های نخی یکی از برترین انتخاب ها برای شما هستند. در این استایل فوق العاده یک شومیز گلدوزی شده بسیار زیبا به رنگ سفید شیری انتخاب نموده ایم که با یک دامن کلوش بلند به رنگ کرم روشن، یک جفت صندل بندی، یک کیف چرمی دست دوز و طرح دار ست می شوند. در زیر شومیزتان می توانید یک تاپ کوتاه به رنگ کرم، سفید یا شیری بپوشید و دکمه های شومیز را باز بگذارید. یک عینک دور گرد به رنگ نسکافه ای هم می تواند این استایل خاص بوهمی را مجذوب نماینده تر کند. به خاطر داشته باشید که در استایل های بوهمی اکسسوری ها بسیار مهم هستند بنابراین یک نیم ست مجذوب نماینده مهره ای هم به این استایل بوهمی دوست داشتنی اضافه می کنیم.

10. استایل تابستانه با شومیزکوتاه و شلوار واید

یکی از ترکیب های ترند تابستان و بهار سال جاری ترکیب شومیزهای کوتاه و شلوارهای واید است. در این ست دوست داشتنی و مد روز هم به سراغ یک شومیز راه راه کوتاه پنبه ای از برند ال سی وایکیکی رفته ایم که در ترکیب با شلوار جین واید استایل ترند و مجذوب نمایندهی را خلق می نماید. یک کفش کتانی سفید، یک کوله پشتی با طرح جین و یک عینک آفتابی ویفری دیگر آیتم های انتخابی ما در این استایل اسپرت تابستانه هستند. این شومیز را می توانید با دکمه های بسته استایل کنید و یا این که آن را با یک تاپ سفید ست کنید و دکمه هایش را باز بگذارید.

و در آخر

در این مطلب 10 استایل زنانه مختلف و متنوع با شومیز را برایتان معرفی کردیم. می توانید از ترکیب و چیدمان این آیتم ها برای استایل تابستانی تان ایده بگیرید و یا این که مستقیما آیتم های ارائه شده در این ست های زنانه را بخرید. به خاطر داشته باشید که در هنگام انتخاب شومیز به سایز دقت کنید؛ اگر استایل های اورسایز برایتان کمی سخت هستند به سراغ شومیزهای فیت بروید و شومیزهایی دقیقا متناسب با سایزتان انتخاب کنید.

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب شومیز باید در نظر بگیرید نوع پارچه است؛ اگر می خواهید برای روزهای گرم تابستانی شومیز انتخاب کنید شومیزهای نخی، پنبه ای، لایوسل، لینن و جین کاغذی برترین انتخاب ها هستند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1766

به "10 استایل زنانه ترندی و مجذوب کننده با شومیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 استایل زنانه ترندی و مجذوب کننده با شومیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید