گردهمایی مسئولان کیوکشین ناکامورا برگزار شد

به گزارش مجله مدیاپلیر، به گزارش خبرنگاران، نهمین دوره سمینار سالانه سبک کیوکوشین ناکامورا و اولین سمینار سال 1400 برگزار گردید. در این گردهمآیی که به میزبانی استان تهران برگزار گردید اعضای ارشد و نمایندگان استانی سبک کیوکوشین ناکامورا جهت بررسی آخرین تحولات پیشنهادات مرتبط و اتخاذ تصمیماتی حضور یافتند.

گردهمایی مسئولان کیوکشین ناکامورا برگزار شد

در ابتدای این مراسم هانشی علی عسگری رئیس سبک کیوکوشین ناکامورا توضیحاتی را در مورد نحوه فعالیت و انجام امور مرتبط بیان نمود و از اعضای حاضر در جلسه به خصوص نمایندگان سبک خواست تا به شناسایی موانع و مسائل هر حوزه استانی پرداخته و با طرح و پیگیری آن نسبت به رفع موانع اقدام نمایند.

همچنین در این جلسه نمایندگان سبک کیوکوشین ناکامورا تاکید داشتند که همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور همراه با دیگر حوزه ها حوزه ورزش هم دچار مسائلی شده که باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد. بررسی برگزاری لیگ و تقسیم وظایف آن و معرفی مسئولان تازه سبک از دیگر برنامه های این گردهم آیی بود.

رشته ورزشی کاراته دارای پنج سبک رسمی و معتبر و مورد پذیرش خاستگاه این رشته ورزشی یعنی ژاپن است که این سبک ها عبارتند از کیوکوشین کان، کیوکوشین ماتسوشیما، شین کیوکوشین، کیوکوشین ناکامورا و کیوکوشین ماتسویی.

سبک ناکامورا هم از نظر تعداد ورزشکار حاضر در رده مسابقات جهانی با حدود هزار کیوکوشین کا و هم از نظر دارا بودن اعتبار و مقبولیت در میان خود ژاپنی ها از سایر سبک های کیوکوشین معتبرتر است و اکنون 58 کشور جهان در سازمان جهانی این سبک عضویت دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 مرداد 1400 بروزرسانی: 21 مرداد 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1268

به "گردهمایی مسئولان کیوکشین ناکامورا برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردهمایی مسئولان کیوکشین ناکامورا برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید