رویداد بین المللی کلیماتون در تهران برگزاری می گردد

به گزارش مجله مدیاپلیر، رویداد بین المللی کلیماتون با مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، اول و دوم آبان ماه امسال برگزار می گردد.

رویداد بین المللی کلیماتون در تهران برگزاری می گردد

به گزارش ایسنا، رویداد بین المللی کلیماتون به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای بین المللی محیط زیست شهری است که هر ساله در بیش از 100 شهر جهان به صورت همزمان برگزار می گردد و سال جاری شهرداری تهران اول و دوم آبان ماه در ستاد سمن های شهر تهران میزبان این رویداد جهانی خواهد بود.

موضوع این رویداد بین المللی که با مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، سازمان مدیریت پسماند و ستاد سمن های شهر تهران برگزار می گردد، کاهش فراوری پسماند است و بیش از 100 نفر از متخصصین دانشگاهی، سمن های محیط زیستی، دانش آموزان و دانشجویان و کانون های محیط زیستی در آن شرکت دارند.

این برنامه با حضور مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، متخصصین حوزه پسماند همچنین آیه حمداوی از شهر شیراز که به عنوان خانم پسماند صفر در کشور شناخته می گردد، برگزار می گردد و در انتهای مراسم به شرکت نمایندگان رویداد بین المللی کلیماتون گواهینامه بین المللی اعطا خواهد شد.

روز دوم این برنامه، کارگاه ایده پردازی و مشاوره توسط مربیان و متخصصن برگزار می گردد و ایده های برتر در مسابقه ایده پردازی این رویداد بین المللی با دیگر کشورها به رقابت خواهند پرداخت و در صورت برنده شدن، جایزه 10 هزار یورویی دریافت می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 62

به "رویداد بین المللی کلیماتون در تهران برگزاری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد بین المللی کلیماتون در تهران برگزاری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید