توهم نوری عدد؛ آیا می توانید 1 را بین حروف I در 6 ثانیه پیدا کنید؟

به گزارش مجله مدیاپلیر، فقط یک شخص با هوش بالا می تواند عدد 1 را بین حروف I در 6 ثانیه تشخیص دهد. آیا شما می توانید؟ اگر به تصویر با دقت نگاه کنید می توانید 1 پنهان را پید کنید.

توهم نوری عدد؛ آیا می توانید 1 را بین حروف I در 6 ثانیه پیدا کنید؟

خبرنگاران | خطای دید که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می گردد، نوعی توهم است که به وسیله سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می گردد. به زبان ساده، توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی توانیم صحنه یا تصویری را که به وسیله چشمان خود دیده ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

به گزارش خبرنگاران ، توهمات نوری اتفاقی است که ما با تماشا یک تصویر یا صحنه به وسیله چشمان خود به راحتی فریب می خوریم یا اشتباه درک می کنیم. از آنجایی که حل کردن آن ها کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف نمایند. توهم نوری همواره حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می نمایند. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می نماید، بلکه کارایی مغز و چشم ها را در توسعه مهارت های مشاهده بهبود می بخشد.

فقط یک شخص با هوش بالا می تواند عدد 1 را بین حروف I در 6 ثانیه تشخیص دهد. آیا شما می توانید؟ اگر به تصویر با دقت نگاه کنید می توانید 1 پنهان را پید کنید. اگر پیروز به یافتن پاسخ نشدید، برای دانستن پاسخ صحیح به انتهای مطلب مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای حرف 1 پنهان در میان حروف I

یک عدد 1 در تصویر وجود دارد که با دایره قرمز در تصویر زیر معین شده است.

منبع: فرادید
انتشار: 18 آبان 1401 بروزرسانی: 18 آبان 1401 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1679

به "توهم نوری عدد؛ آیا می توانید 1 را بین حروف I در 6 ثانیه پیدا کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهم نوری عدد؛ آیا می توانید 1 را بین حروف I در 6 ثانیه پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید