کاهش 50 درصدی تصادفات در خیابان شهید رجایی، جدول کشی اثری بر روان سازی ترافیک نداشت

به گزارش مجله مدیاپلیر، معاون ترافیک شهرداری منطقه 16 تهران گفت: در پی جدول کشی خیابان شهید رجایی آمار فوتی های ناشی از تصادف صفر شده است.

کاهش 50 درصدی تصادفات در خیابان شهید رجایی، جدول کشی اثری بر روان سازی ترافیک نداشت

مجید سلمانی معاون ترافیک شهرداری منطقه 16 تهران در گفت وگو با خبرنگار ، با اشاره به گذشت 6 ماه از جدول کشی در میان خیابان شهید رجایی گفت: از زمانی که این جداول نصب شده، آمار فوتی های ناشی از تصادفات به صفر رسیده است، در حالی که در 6 ماهه دوم سال 97 تعداد 2 فوتی در این محور داشتیم.

معاون ترافیک شهردار منطقه 16 تهران با بیان اینکه در مدت مشابه سال 97 تعداد 70 جرحی در این محور داشتیم، شرح داد: بعد از جدول کشی تعداد تصادفات جراحتی 50 درصد کاهش یافته است که آن هم مثل گذشته همراه شکستگی نبوده، بلکه در حد خونریزی بوده است.

او با تأکید بر اینکه هدف اصلی ما از جدول کشی در خیابان شهید رجایی تأمین ایمنی و جلوگیری از تصادفات بوده است، گفت: دستاورد دیگری هم داریم که آن روان شدن ترافیک این محور است.

سلمانی گفت: تماس های مردمی حاکی از رضایت 90 درصدی مردم منطقه است و شورایاری محل هم از این طرح اظهار رضایت کرده است.

محمد حسن عرب پور عضو شورایاری محله علی آباد شمالی-نازی آباد شرقی در گفت وگو با خبرنگار ، گفت: اجرای این طرح اثری بر شرایط ترافیکی محور شهید رجایی نداشته است.

او گفت: آماری که از پلیس راهور منطقه گرفتیم نشان می دهد، میزان تصادفات در این محور به نسبت مدت مشابه سال های قبل کاهش داشته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 415

به "کاهش 50 درصدی تصادفات در خیابان شهید رجایی، جدول کشی اثری بر روان سازی ترافیک نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 50 درصدی تصادفات در خیابان شهید رجایی، جدول کشی اثری بر روان سازی ترافیک نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید