ورود دیوان محاسبات به ماجرای قراردادهای پرسر و صدای فوتبال

به گزارش مجله مدیاپلیر، دیوان محاسبات کل کشور با توجه به حواشی اخیر در خصوص قراردادهای فوتبالی و شنیده شدن ارقام نجومی، به وزارت ورزش و جوانان هشدار داد.

ورود دیوان محاسبات به ماجرای قراردادهای پرسر و صدای فوتبال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی دیوان محاسبات کشور، دیوان محاسبات کشور طی نامه ای به وزارت ورزش و جوانان، به ماجرای قراردادهای پرحاشیه در فوتبال ورود کرده و خواستار انتظام بخشی به آن شده است.

در این نامه اشاره شده است: پیرو اشکالات به وجود آمده در اجرای قراردادهای مربیان و بازیکنان ورزشی توسط باشگاه ها و فدراسیون فوتبال، که این روزها گریبان باشگاه های مختلف به ویژه پرسپولیس، استقلال و نیز تیم ملی را گرفته و آنها را درگیر چالش های حقوقی کرده است و همچنین خسارت وارده به بیت المال ناشی از ساختار ضعیف قراردادها و ضعف کنترل های داخلی وزارت ورزش و جوانان، لازم است وزارت مذکور در انعقاد و اجرای قراردادهای جدید مربیان و بازیکنان با فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی، به جهت صرفه و صلاح بیت المال، حداکثر کنترل، دقت و انتظام بخشی را به عمل آورد.

بدیهی است دیوان محاسبات کشور بر اساس تکلیف قانونی، علاوه بر قراردادهای پرحاشیه قبلی، به قراردادهای سال آینده فوتبال ورود و از ابزار نظارتی خود، جهت حفظ بیت المال استفاده خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 5 آبان 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 727

به "ورود دیوان محاسبات به ماجرای قراردادهای پرسر و صدای فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود دیوان محاسبات به ماجرای قراردادهای پرسر و صدای فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید