منزل مسکونی شهید خرازی، مرکز فرهنگی می گردد

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرنگاران: شهردار منطقه یک اصفهان از تبدیل منزل مسکونی سردار شهید حاج حسین خرازی به مرکز فرهنگی اطلاع داد و گفت: بودجه مناسبی برای تبدیل منزل مسکونی سردار شهید خرازی به مرکز فرهنگی اختصاص داده شده است.

منزل مسکونی شهید خرازی، مرکز فرهنگی می گردد

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق برای باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش مجله مدیاپلیر از اصفهان و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای روابط عمومی شهرداری اصفهان، محمدرضا آقاباباگلیان با اعلام این مطلب اظهار کرد: و گفت: ردیفی از بودجه سال آینده شهرداری منطقه یک به آزادسازی حریم منزل مسکونی شهید خرازی اختصاص یافته است.

وی اضافه کرد: قرار است این منزل مسکونی به مرکز فرهنگی تبدیل گردد تا از آن به بهترین نحو، استفاده گردد.

شهردار منطقه یک اصفهان به پروژه های پیش بینی شده برای سال آینده در منطقه اشاره و بیان نمود: تکمیل و توسعه مرکز فرهنگی شهید بهشتی از دیگر طرح های سال آینده در منطقه یک است.

وی با بیان اینکه طرح توسعه مرکز فرهنگی شهید بهشتی نیز توسط کمیسیون ماده 5 ابلاغ شده و آزادسازی آن اجرا شده و سال آینده این طرح اجرا می گردد، به احداث مرکز تآتر شهر به عنوان یکی دیگر از طرح های سال آینده اشاره نمود و گفت: فاز نخست و دوم این مرکز طراحی شده و در بودجه سال آینده احداث آن پیش بینی شده است.

آزادسازی خیابان های صاحب روضات و اردیبهشت در سال 93

آقاباباگلیان از اختصاص ردیفی از بودجه به آزادسازی خیابان های صاحب روضات و ادامه اردیبهشت سخن گفت و بیان نمود: یکی دیگر از پروژه های شاخص منطقه در سال 92، احداث خیابان شرقی غربی صاحب روضات بود و تا به امروز برای احداث خیابان صاحب روضات 7 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی اضافه کرد: خیابان صاحب روضات در 6 ماهه دوم سال 92 به مناقصه گذاشته شد و فاز نخست آن از طرف بیمارستان کاشانی به طرف بزرگراه در حال احداث بوده و اردیبهشت سال آینده به خاتمه می رسد.

شهردار منطقه یک اصفهان به احداث خیابان اردیبهشت نیز اشاره و گفت: برای احداث خیابان شمالی جنوبی اردیبهشت که از پروژه های سال 92 بود، تا به امروز 4 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است.

وی بیان نمود: 75 درصد آزادسازی ادامه خیابان اردیبهشت اجرا شده و در نیمه نخست سال آینده فاز اول این خیابان از مسجد سید تا میرداماد با تکمیل آزادسازی به پیمانکار واگذار می گردد تا اجرائی شده و سپس فاز دوم این خیابان از میرداماد به سمت خیابان طالقانی ادامه یابد.

آقاباباگلیان به ایمن سازی کوچه شهید ارفعی حدفاصل خیابان طالقانی و خیابان شیخ بهایی برای عابران پیاده اشاره نمود و گفت: تا 20 روز آینده ایمن سازی کوچه کلینیک قائدی ها نیز تکمیل می گردد و در سال آینده کوچه مسجد ذکر الله در چهارباغ پائین نیز ایمن سازی می گردد.

چهارباغ، پیاده راه می گردد

وی با تاکید بر پیاده راه شدن چهارباغ بیان نمود: در آینده ای نزدیک چهارباغ، پیاده راه می گردد و سنگ های سنگفرش چهارباغ نیز خریداری شده و پیاده روسازی چهارباغ پایین به عنوان پایلوت چهارباغ عباسی انجام می گردد.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 397

به "منزل مسکونی شهید خرازی، مرکز فرهنگی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منزل مسکونی شهید خرازی، مرکز فرهنگی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید