قوچان نژاد: از آقای کی روش بپرسید که چرا به من بازی نداد

به گزارش مجله مدیاپلیر، من با آقای ویلموتس صحبت کردم. آقای ویلموتس گفتند درهای تیم ملی همیشه به روی تو باز است. من هم از ایشان تشکر کردم. خیلی حرف های قشنگی بود که به من زدند ولی من الان ترجیح می دهم به فکر باشگاهم باشم.

قوچان نژاد: از آقای کی روش بپرسید که چرا به من بازی نداد

از آقای کی روش بپرسید که چرا به من بازی نداد. خود شما تمرینات تیم ملی در آن مقطع و بازی محبت آمیز مقابل ترکیه را دیدید. آماده آماده بودم و خیلی هم انگیزه داشتم. مطمئنم می توانستم به تیم ملی کمک کنم.

به گزارش ایسنا، ماجراهای رضا قوچان نژاد با کارلوس کی روش هنوز ادامه دارد. او درباره بازگشتش به تیم ملی با هدایت ویلموتس بلژیکی به روزنامه همشهری گفت: من با آقای ویلموتس صحبت کردم. آقای ویلموتس گفتند درهای تیم ملی همیشه به روی تو باز است. من هم از ایشان تشکر کردم. خیلی حرف های قشنگی بود که به من زدند ولی من الان ترجیح می دهم به فکر باشگاهم باشم.

گوچی درباره رخدادهای قبل از جام جهانی 2018 روسیه و علت بازی نکردنش در این رقابت ها هم گفت: من همیشه پرانگیزه تمرین می کنم. همیشه سعی می کنم صد درصد آن چه را در ذهنم است، با تلاش زیاد در زمین انجام دهم. همیشه این طوری بوده ام و همیشه این طوری خواهم بود. این مسئله برای من یک چیز عادی است. بازیکنانی که با صد درصد نیروی خود تمرین یا بازی نمی کنند، در واقع کارشان را جدی نمی گیرند. شما باید این سؤال را از آقای کی روش بپرسید که چرا به من بازی نداد. خود شما تمرینات تیم ملی در آن مقطع و بازی محبت آمیز مقابل ترکیه را دیدید. آماده آماده بودم و خیلی هم انگیزه داشتم. مطمئنم می توانستم به تیم ملی کمک کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 30

به "قوچان نژاد: از آقای کی روش بپرسید که چرا به من بازی نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوچان نژاد: از آقای کی روش بپرسید که چرا به من بازی نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید